Przygotuj się na jesień z izolacją ICYNENE

Lato dobiegło końca i już zaczynamy odczuwać pierwsze dni jesieni – chłodniejsze, coraz bardziej wietrznie i deszczowe. Tu rodzi się pytanie, czy Ty i Twój dom jesteście na to przygotowani? Możesz być, jeśli zdecydujesz się na ocieplenie swojego domu z innowacyjną izolacją taką jak pianka Icynene!

Przygotuj się na jesień z izolacją ICYNENE
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
domoterm.pl
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
Dane kontaktowe:
660 727 805, 728 483 862
Kościuszki 33, 47-400 Racibórz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Izolacja natryskowa Icynene to idealne rozwiązanie zapobiegające przewiewaniu oraz odpływom mas ciepłego powietrza, dzięki zdolności izolacji do tworzenia skutecznego uszczelnienia tam, gdzie jest to wymagane. Pianka natryskowa Icynene rozszerza się blisko sto razy od jej pierwotnej wielkości, by w ciągu zaledwie kilku sekund od zastosowania stanowić skuteczną izolację.

Ocieplenie pianką ICYNENE daje również możliwość wypełniania drobnych szczelin i trudno dostępnych miejsc w domu, których tradycyjna izolacja nie jest w stanie prawidłowo uszczelnić. Jeśli się zastanawiasz jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, to izolacja Icynene jest idealnym wyborem. Bariera powietrzna jaką tworzy pianka w Twoim domu, prowadzi do wzrostu efektywności energetycznej, która w znaczącym stopniu przyczynia się do niższych rachunków za ogrzewanie budynku.

Podsumowując, oszczędności jakie mogą wystąpić w miesiącach grzewczych spowodują że inwestycja w kanadyjską izolację ICYNENE zwróci się zaledwie w ciągu kilku lat.

źródło i zdjęcia: ICYPOL