Inwestycja w ICYNENE: to się OPŁACA!

Można spędzić wiele godzin analizując swój portfel inwestycyjny zastanawiając się, czy dobrze zainwestowaliśmy swoje pieniądze, ale czy kiedykolwiek patrzyłeś na izolację jako na inwestycję, w którą warto zainwestować? Utrata pieniędzy każdego miesiąca, spowodowana brakiem prawidłowej izolacji oraz stale rosnące ceny energii to w ogólnym bilansie wielki minus!

Inwestycja w ICYNENE: to się OPŁACA!
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
domoterm.pl
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
Dane kontaktowe:
660 727 805, 728 483 862
Kościuszki 33, 47-400 Racibórz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Tradycyjne materiały izolacyjne nie zawsze można prawidłowo zainstalować w trudno dostępnych miejscach, a to z kolei może powodować mostki termiczne. Niewielkie luki w izolacji powodują utratę ciepłego powietrza zimą, a klimatyzowanego latem. Każdy taki „przeciek” powoduje, że jednostka grzewcza czy chłodząca musi pracować na wyższych obrotach żeby utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz domu. Pieniądze dosłownie wyciekają z Twojego domu co miesiąc! Odpowiedzią na te problemy jest izolacja natryskowa Icynene.

W tym momencie pewnie zastanawiacie się: "Jak pianka izolacyjna ma pomóc mi w oszczędzaniu pieniędzy?" Odpowiedź tkwi w unikalnych zdolnościach pianki Icynene, która w ciągu zaledwie kilku sekund od zastosowania, szczelnie wypełnia wszelkie luki i szczeliny tworząc skuteczne uszczelnienie tam, gdzie jest ono wymagane. Zmniejszenie obciążenia systemu C.O. oraz klimatyzacji w Twoim domu może pomóc zmniejszyć miesięczne rachunki za ogrzewanie i chłodzenie. To właśnie z tych miesięcznych oszczędności, inwestycja w ocieplenie pianką Icynene może zwrócić  się w ciągu zaledwie kilku lat, a w okresie późniejszym będzie już tylko oszczędzać za Ciebie pieniądze!

Jakie są dodatkowe korzyści z ocieplenia domu pianką? Znajdź najbliższego Autoryzowanego Wykonawcę ICYNENE aby dowiedzieć się więcej.

źródło i zdjęcia: ICYPOL