Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Dragon Poland Chemia budowlana, motoryzacyjna i gospodarcza
www.dragon.com.pl
Dragon Poland Chemia budowlana, motoryzacyjna i gospodarcza
Dane kontaktowe:
12 625 75 00, 12 623 80 70
Rtm. W. Pileckiego 5, 32-050 Skawina

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Dragon Poland buduje nową siedzibę

6 października koło Krakowa, w Skawińskim Obszarze Gospodarczym został wmurowany kamień węgielny pod budowę nowej siedziby firmy Dragon Poland. Producent chemii budowlanej, gospodarczej i motoryzacyjnej, działający od 1972 roku, stawia na innowacyjność.

Dragon Poland buduje nową siedzibę

W związku z budową nowej inwestycji, liczba pracowników ma wzrosnąć o ok. 30% W czwartek, 6 października, został uroczyście wmurowany kamień węgielny pod nową siedzibę firmy Dragon Poland. Na wydarzeniu byli obecni m.in. Burmistrz Skawiny Norbert Rzepisko, Prezes Krakowskiego Parku Technologicznego Wojciech Przybylski, Andrzej Drozda Prezes Joka Sp. z o.o, który jest Generalnym Wykonawcą oraz sąsiedzi, przyjaciele i pracownicy Dragon Poland. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na pierwszy kwartał 2017 roku, czyli w czas 45. rocznicy istnienia spółki. W tworzonym kompleksie, o powierzchni ok. 62 tys. m2, będą się mieścić nie tylko pomieszczenia biurowe, ale także magazyny i hale produkcyjne z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz laboratorium, które będą zajmować łącznie ok 12 tys. m2.

Zakończenie inwestycji przewidziane jest na pierwszy kwartał 2017 roku – "Marki, będące własnością Dragon Poland, intensywnie się rozwijają, dlatego też naturalnym stał się fakt rozbudowy naszej firmy. Przewidujemy, że zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w nowej siedzibie, poprawi komfort pracy naszych pracowników oraz pozwoli na usprawnienie procesów mających ogromny wpływ na jakość obsługi klientów. Liczymy również na zwiększenie wydajności produkcji i usprawnienie procesów logistycznych" - komentuje Michał Czekaj, Prezes Dragon Poland.

Obecna siedziba firmy mieści się w krakowskiej dzielnicy Olszanica. W związku z budową nowej inwestycji, liczba pracowników ma wzrosnąć o ok. 30%. Już teraz prowadzone są staże dla zainteresowanych, a w przyszłości firma planuje także tzw. drzwi otwarte, aby zaprezentować sposób swojego funkcjonowania.

źródło i zdjęcia: Dragon Poland