Plastivan poleca system kompozytowych ogrodzeń pełnych Duofuse

Ogrodzenie z kompozytu drewnianego pasuje do wszystkich stylów architektury dzięki ponadczasowej panelowej strukturze.

Plastivan poleca system kompozytowych ogrodzeń pełnych Duofuse
Plastivan Duofuse kompozytowe systemy tarasowe i ogrodzeniowe
www.plastivan.pl www.viligno.com www.duofuse.com
Plastivan Duofuse kompozytowe systemy tarasowe i ogrodzeniowe
Dane kontaktowe:
61 815 57 47
Główna 8, 62-007 Biskupice Wlkp.

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Kompozyt będący mieszaniną mączki drzewnej i PVC zapewnia ogromną wytrzymałość ogrodzeń i odporność na przebarwienia. Ponadto ogrodzenia wykonane z tego kompozytu nie wypaczają się i są znacznie bardziej odporne na warunki atmosferyczne niż lite drewno. Modularny system łączenia na pióro i wpust sprawia, że montaż jest łatwy, a konstrukcja solidna nawet na niestandardowej powierzchni.

Dostępne kolory

Ogrodzenia pełne Duofuse są dostępne w 3 atrakcyjnych, ponadczasowych kolorach. Po upływie od 6 do 8 tygodni po montażu mogą wystąpić drobne przebarwienia, po czym kolor ulegnie stabilizacji i pozostanie taki sam przez cały okres użytkowania produktu. Deski będą wyglądały jak nowe nawet po wielu latach użytkowania i narażania na warunki atmosferyczne.

Elementy

Ogrodzenia Duofuse montowane na pióro i wpust wykonane z kompozytu drewnianego są częścią kompletnego systemu zawierającego niezbędne profile wykończeniowe i akcesoria, które znacznie ułatwiają montaż zarówno przez profesjonalistów, jak i we własnym zakresie. Oprócz desek i słupków dostarczamy również daszki, duże i małe profile U, stopy słupków oraz furtki ze słupkami do ich montażu.

Zalety

Systemy desek Duofuse do płotów ogrodowych są prawdziwie nowoczesnym produktem. Ich wygląd niczym nie różni się od wyglądu drewna egzotycznego ani drewna innego typu, nie wypaczają się i nie zawierają drzazg, utrzymują piękny kolor i wygląd przez lata bez żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Struktura łączenia na pióro i wpust sprawia, że system jest niezwykle stabilny, a modułowość zapewnia niezwykle szybki montaż.
 
Furtki

System kompozytowych ogrodzeń pełnych Duofuse obejmuje również furtki i słupki do montażu o tej samej konstrukcji: są one bardzo praktyczne i doskonale pasują do ogrodzenia z kompozytu drewnianego. W przeciwieństwie do furtek drewnianych, furtki z kompozytu Duofuse nie wymagają konserwacji i nie blokują się w wyniku wypaczania. Furtka jest kompletna, zawiera też wszystkie niezbędne mocowania (zawiasy).

źródło i zdjęcie: Plastivan