Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Elementy z betonu komórkowego

Xella Polska: Nowe Budowane.pl - portal o budowaniu gruntownie przebudowany

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2015-08-05

Budowane.pl to jedno z największych archiwów w polskim internecie, w którym można podpatrzeć wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane - od domów jednorodzinnych, po wielkogabarytowe obiekty przemysłowe, czy użyteczności publicznej. Portal został właśnie znacząco przebudowany, by jeszcze atrakcyjniej prezentować treści przydatne dla wszystkich osób planujących budowę domu, jak również dla deweloperów czy wykonawców.

Budowane.pl to jeden z pierwszych serwisów budowlanych w naszym kraju, który pokazuje polskie budowy takimi, jakimi są naprawdę. Dzięki setkom artykułów, którym obszernie towarzyszą zdjęcia i filmy, można poznać tajniki budowlane, nowe technologie, a także różnorodne rozwiązania architektoniczne.

Portal to jedna z kluczowych stron internetowych firmy Xella Polska, lidera wśród energooszczędnych systemów budowlanych, producenta materiałów Ytong, Silka i Multipor. Od lat to przedsiębiorstwo stawia na znaczącą obecność w internecie. Xella Polska, jako jedna z pierwszych polskich firm budowlanych, stworzyła popularny kanał filmowy na You Tubie, który ma już prawie 2 miliony wyświetleń!

Budowane.pl miały od początku być, jak sama nazwa wskazuje, kwintesencją budowy. Portal reklamuje hasło: "Zobacz, jak budują inni". To serwis poradnikowy, który w praktyce pokazuje murowanie, budowanie, jak i remonty oraz renowacje. Treści na nim zamieszczone są interesujące zarówno dla indywidualnych inwestorów stawiających domy jednorodzinne, jak i dla dużych deweloperów budujących wielorodzinne bloki, biurowce, czy hale przemysłowe.

Po 8 latach istnienia serwis Budowane.pl przeszedł znaczącą modernizację. Odświeżono jego grafikę, uproszczono strukturę strony, tak by była jeszcze przyjaźniejsza. Funkcjonowanie i wygląd odnowionej witryny zostało opracowane i stworzone na bazie zebranych doświadczeń, szczegółowych analiz oraz opinii użytkowników.

Ulepszone menu pozwala na łatwiejszy dostęp do głównych sekcji tematycznych, w tym popularnych działów "budownictwo jednorodzinne", "budownictwo wielkoformatowe", czy "budownictwo rolnicze". Nawigacja strony wykorzystuje zdjęcia, grafiki i czytelne ikony. Najczęściej wyszukiwane przez użytkowników treści zostały wyeksponowane.

Podobnie jak główna strona ytong-silka.pl, również budowane.pl w nowej odsłonie są serwisem w pełni responsywnym, dzięki czemu układ strony dostosuje się do wyświetlacza użytkownika. Witryna dobrze prezentuje się zarówno na komputerze, jak i na ekranie smartfona, czy tabletu. To zatem jedna z nielicznych stron budowlanych w Polsce korzystająca z tego innowacyjnego rozwiązania.

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu po przebudowie: www.budowane.pl

XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Energo, Multipor i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji - polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo - od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa "szkolenie na budowie", Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych - Akademia Murowania Silka Ytong.

Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl, www.ocieplenieodwewnatrz.pl

źródło i zdjęcie: Xella Polska

 

 

 

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum