Celem naszej obecności w Wielkiej Brytanii na początku września, było pokazanie naszej kompleksowej oferty znakomitych grzejników kanałowych, naściennych i stojących, szerokiej rzeszy angielskich potencjalnych klientów, którzy przede wszystkim zaopatrują się w kanałach dystrybucji detalicznym i hurtowym.
Przy sprzyjającej, jeszcze letniej pogodzie, mieliśmy możliwość pokazać naszą pełną ofertę wystawienniczą u dystrybutora detalicznego, który jest zlokalizowany w sympatycznym, podmiejskim sąsiedztwie Londynu – Basildon. Nasz dystrybutor detaliczny był tak uprzejmy, że ugościł naszą załogę i pozwolił przez 3 dni z rzędu rozstawić ekspozycje grzejników przy okazji dni otwartych swojego nowego salonu wystawienniczego.
Po porankach spędzonych na pokazywaniu grzejników naszym przyszłym brytyjskim klientom, mieliśmy możliwość wyruszenia naszym prezentacyjnym pojazdem zaprezentować się londyńskim yuppie, wychodzącym właśnie z budynków londyńskiego City.
Mamy nadzieje, że taki wyjazd przyczynił się w pewnym zakresie do wzrostu świadomości marki Verano na rynku brytyjskim.
źródło i zdjęcie: VERANO
Verano on Tour – nasz prezentacyjny kamper van podbija Wielką Brytanię
Przez pierwsze dwa tygodnie września 2014 roku w życiu zawodowym załogi Verano on Tour – naszego mobilnego centrum wystawienniczego wydarzyło się bardzo wiele.
Verano
Grzejniki kanałowe VERANO KONWEKTOR typ VK i TURBO VK
Przejdź do:
Cennik
Zobacz firmę w innym dziale:
Rekuperatory
PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie
Pozostałe publikacje Verano
Może Cię zainteresować
Jak pozbyć się kuny z poddasza? Wypróbuj patent z sierścią psa
Pompa ciepła czy pellet - jakie ogrzewanie tańsze w 2025? Przesądza standard domu i instalacja
Podsumowanie trendów 2025 roku w branży wykańczania podłóg i ścian
Jak poprawnie wykończyć drzwi i okna po wymianie?
Za mocna pompa ciepła, wysokie rachunki za prąd. Skąd problem i jak poprawić instalację
Co wybrać: przydomowa oczyszczalnia ścieków czy szambo?