Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Elementy z betonu komórkowego

Ytong Energo, Ytong Energo+, Ytong Forte – budowlane materiały przyszłości na Międzynarodowych Targach BUD GRYF w Szczecinie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2014-03-26

Doradcy Ytong Silka zapraszają inwestorów indywidualnych, jak również profesjonalistów do spotkań i konsultacji podczas Międzynarodowych Targów BUD GRYF w Szczecinie, w dniach 28-30 marca.

Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o najwyższej klasy materiałach energooszczędnych Ytong. Budownictwo energooszczędne to jeden z przewodnich tematów tegorocznych szczecińskichTargów BUD GRYF. Uczestnicy będą mogli skorzystać z porad doradców Ytong Silka i wybrać najlepsze rozwiązanie do budowy ciepłego, funkcjonalnego domu, zarówno teraz, jak i w przyszłości. Bloczki z betonu komórkowego dają duże możliwości w tym zakresie. Przykładowo Ytong Energo+ o grubości 48 cm pozwala na wymurowanie ściany jednowarstwowej o współczynniku U=0,17 W/(m2K). Ściana zbudowana z tego materiału spełni parametry przewidziane nie tylko na dziś, ale również w 2021 roku.

Z materiałami Ytong będzie można zapoznać się także podczas specjalnej prezentacji „Budujemy energooszczędnie - jak, z czego i dlaczego?“. Jej celem jest przedstawienie i propagowanie innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie energooszczędnym. Prezentacja dotyczy projektu autorstwa studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, który przedstawia trzy różne technologie budowy domu, w tym z betonu komórkowego. Zadaniem projektu jest podniesienie świadomości inwestorów w zakresie stosowanych materiałów i zachęcenie ich do proekologicznych inwestycji.

Targi BUD GRYF odbędą się w dniach 28-30 marca, Międzynarodowe Targi Szczecińskie, ul. Struga 6-8 w Szczecinie. Można je odwiedzać od piątku do soboty od 10:00-18:00 oraz w niedzielę od 10:00-17:00.

Zapraszamy do udziału oraz do indywidualnych spotkań i rozmów z doradcami Ytong Silka, którzy będą do dyspozycji podczas Targów BUD GRYF w Szczecinie na stoisku nr 44 w Hali nr 1. Aby umówić się na takie spotkanie wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie http://kalendarz-wydarzen.budowane.pl/imprezy/budujesz-dom--spotkaj-sie-z-nami-na-targach

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu: kompasbudowy@xella.com lub przez formularz kontaktowy.

 źródło i zdjecie: Xella Polska

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum