Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Innowacyjne rozwiązania Geberit na targach ARCHITECT@WORK Warsaw

W dniach 15 i 16 maja 2024 roku w warszawskim EXPO XXI odbędą się prestiżowe targi branżowe ARCHITECT@WORK Warsaw, skierowane do architektów i projektantów wnętrz. Marka Geberit, europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej, zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania na stoisku nr 111.

Innowacyjne rozwiązania Geberit na targach ARCHITECT@WORK Warsaw
GEBERIT Systemy do montażu urządzeń sanitarnych
www.geberit.pl
GEBERIT Systemy do montażu urządzeń sanitarnych
Dane kontaktowe:
22 376 01 00
Postępu 1, 02-676 Warszawa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

ARCHITECT@WORK to kolejna edycja targów odbywających się w całej Europie, skierowanych wyłącznie do profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz. Przez dwa dni uczestnicy będą mieli dostęp do innowacyjnych produktów, starannie wyselekcjonowanych przez panel architektów i projektantów.

Każdy wystawca zaprezentuje swoje produkty według unikalnego schematu. Warszawskie wydarzenie stanie się prawdziwym centrum innowacji oraz miejscem, gdzie można nawiązać cenne kontakty i czerpać inspirację z wyjątkowej atmosfery.

Innowacje Geberit na targach ARCHITECT@WORK

Zgodnie z przewodnim hasłem targów, marka Geberit zaprezentuje swoją innowacyjną paletę kompleksowych i w pełni komplementarnych rozwiązań do łazienki. Na stoisku nr 111 będzie można zobaczyć tegoroczne nowości produktoweGeberit FlowFit i Geberit AquaClean Alba oraz serię łazienkową Geberit Bambini, która została doceniona przez Jury konkursu iF Design Award 2024.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Alba doskonale odpowiada na potrzeby użytkowników nowoczesnych łazienek, łącząc najwyższej klasy wzornictwo, nowatorskie technologie i niezawodną jakość.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Alba
Toaleta myjąca Geberit AquaClean Alba

Seria łazienkowa Geberit Bambini oferuje toalety, umywalki i inne produkty umywalkowe specjalnie dostosowane do potrzeb dzieci, od maluchów do 14 lat. Kolorowa koncepcja tej serii tworzy zabawną, a jednocześnie ponadczasową atmosferę w pomieszczeniach sanitarnych, czyniąc je atrakcyjnymi i przyjaznymi dla najmłodszych.

Geberit Bambini
Geberit Bambini
Geberit Bambini
Geberit Bambini

Marka Geberit przedstawi również swoje najnowsze rozwiązanie, które oferuje wiele korzyści zarówno dla projektantów, instalatorów, jak i użytkowników. Geberit FlowFit to innowacyjny system rurowy, który znacząco ułatwia proces instalacji.

Innowacyjny system rurowy Geberit FlowFit
Innowacyjny system rurowy Geberit FlowFit

Dzięki zaangażowaniu instalatorów na etapie rozwoju systemu, Geberit zdołał wyeliminować trudności i uciążliwości związane z pracą na placu budowy. Łatwe, intuicyjne i płynne procesy instalacyjne to dokładnie to, czego można oczekiwać od nowoczesnych rozwiązań.

Na spotkanie z marką Geberit zapraszamy w dniach 15 i 16 maja 2024 roku w EXPO XXI Warszawa, od godz. 12:00 do 19:00.

ARCHITECT@WORK: poznaj najnowsze trendy

Targi ARCHITECT@WORK Warsaw oferują architektom i projektantom wyjątkową możliwość odkrycia starannie wyselekcjonowanych, innowacyjnych produktów wyposażenia wnętrz. Wydarzenie ma ekskluzywny charakter, ponieważ mogą je odwiedzić wyłącznie specjaliści.

Oprócz stoisk marek, podczas targów odbędą się prelekcje uznanych architektów, wystawy, prezentacje nowości produktowych i – co najważniejsze – panuje tam inspirująca, twórcza atmosfera.

Więcej informacji o targach ARCHITECT@WORK Warsaw znajdziesz na stronie: warsaw.architectatwork.pl. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się jeszcze w tym roku, 25 i 26 września, w Gdańsku.

źródło i zdjęcia: Geberit