Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Odkryj moc kleju T-REX: Twoje narzędzie do napraw i projektów DIY

Marka Soudal prezentuje nowość w swoim asortymencie – T-Rex Hybrid Glue, hybrydowy klej montażowy w wygodnej, małej tubce o pojemności 25 ml. Ten innowacyjny produkt, zaprezentowany na ostatnich Targach Grupy PSB, staje się niezastąpionym pomocnikiem w różnorodnych zadaniach: od drobnych napraw, poprzez prace wykończeniowe, aż po dekoracje.

Odkryj moc kleju T-REX: Twoje narzędzie do napraw i projektów DIY
Soudal Pianki poliuretanowe, silikony, kleje montażowe
www.soudal.pl www.domszczelny.pl www.cieplymontaz.com.pl
Soudal Pianki poliuretanowe, silikony, kleje montażowe
Dane kontaktowe:
22 785 90 40
Gdańska 7, 05-152 Czosnów, Cząstków Mazowiecki
Zobacz firmę w innym dziale: Ciepły montaż okien

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

T-Rex Hybrid Glue dołącza do cenionej linii produktów Soudal, łącząc w sobie cechy idealne dla każdego majsterkowicza: silne wiązanie od pierwszego dotyku, trwałe efekty, wygodę użytkowania oraz łatwość aplikacji.

Klej wyróżnia się również swoją trwałą elastycznością i doskonałą przyczepnością do prawie wszystkich materiałów budowlanych. Jest odporny na wilgoć, zmiany temperatur oraz promieniowanie UV, co czyni go doskonałym wyborem zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

T-Rex Hybrid Glue sprawdzi się przy naprawie oderwanego uchwytu meblowego, mocowaniu listew przypodłogowych czy instalowaniu tabliczki z adresem na ogrodzeniu.

Co więcej, jego wszechstronność pozwala na realizację kreatywnych pomysłów DIY, oferując przy tym bezpieczeństwo dla delikatnych materiałów. Dodatkowo, klej jest niemal bezwonny i po utwardzeniu może być pokryty różnymi rodzajami farb, w tym tymi na bazie wody, co pozwala zachować estetykę i umożliwia dalszą personalizację wykonanych prac.

Z T-Rex Hybrid Glue, każda naprawa czy projekt DIY staje się prostszy i trwalszy, gwarantując satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

źródło i zdjęcia: Soudal