Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Nice triumfuje na ISE 2024! Trzy prestiżowe nagrody Top New Technology Awards dla inteligentnych rozwiązań automatyki domowej!

Sukces Nice na targach ISE 2024 w Barcelonie to wyjątkowy moment, który podkreśla znaczenie innowacji i technologii w zarządzaniu domem. Firma Nice, będąca światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, zdobyła trzy prestiżowe nagrody Top New Technology Awards, co jest dowodem na uznawanie ich zaawansowanych technologicznie produktów oraz na ich wpływ na sektor technologii audiowizualnych i zintegrowanych systemów automatyki.

Nice triumfuje na ISE 2024! Trzy prestiżowe nagrody Top New Technology Awards dla inteligentnych rozwiązań automatyki domowej!
Nice Polska Automatyka do bram i rolet
www.nice.pl
Nice Polska Automatyka do bram i rolet
Dane kontaktowe:
22 759 40 00
Parzniewska 2 A, 05-800 Pruszków

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Pilot zdalnego sterowania Nice HR40 otrzymał nagrodę w kategorii "Ekrany dotykowe, Klawiatury, Sterowniki, Piloty, Sterowanie głosowe". Urządzenie to jest przykładem kompleksowego interfejsu sterowania, który umożliwia użytkownikom otwieranie drzwi wejściowych za pomocą wideo, przeglądanie kamer monitorujących lub komunikację z innymi interfejsami za pomocą interkomu, wszystko to na 3,1-calowym ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Intuicyjna obsługa, możliwość przesuwania, przewijania i sterowania dotykowego czynią HR40 wyjątkowym narzędziem do zarządzania domem, oferującym personalizację i płynną integrację z systemem Nice.

- "Nagrody te potwierdzają wysoką jakość naszych rozwiązań, łączących w sobie technologię, wzornictwo, łatwość obsługi, najnowocześniejszą wydajność i zrównoważony rozwój. Wygrana na ISE, znanym na całym świecie wydarzeniu branżowym, potwierdza pozycję Nice jako prawdziwego lidera na rynku" - mówi Juan Pablo Boz, Dyrektor Marketingu.

- "Te nagrody stanowią dodatkowe potwierdzenie naszej decyzji o utworzeniu dedykowanej jednostki biznesowej Home Management Solutions. Dzięki naszej szerokiej gamie rozwiązań jesteśmy zaangażowani w projektowanie przyszłości zintegrowanego, wydajnego i bezpiecznego domu" - dodaje Paul Williams, Dyrektor Zarządzający jednostki biznesowej Home Management Solutions.

Z kolei Nice DC-12 IP Smart Power Manager, inteligentny menedżer zasilania sterowany protokołem IP z wbudowaną technologią BlueBOLT™, zdobył dwie nagrody w kategoriach "Zarządzanie energią, Generowanie, Ochrona przeciwprzepięciowa" i "Systemy zasilania, Ochrona przeciwprzepięciowa i Rozwiązania energetyczne". Produkt ten wyróżnia się na tle konkurencji dzięki możliwości zdalnego monitorowania, sterowania i programowania z dowolnego miejsca, co jest kluczowe dla integratorów szukających rozwiązań, które zapewniają porządek, oszczędzają czas i gwarantują zaawansowaną jakość zasilania.

Te nagrody na ISE 2024 są potwierdzeniem wysokiej jakości i innowacyjności produktów Nice, a także ich znaczenia dla przyszłości zarządzania domem. Targi ISE stanowią platformę do prezentacji nowych technologii, a sukces Nice podkreśla ich liderstwo w branży oraz zaangażowanie w tworzenie produktów, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby konsumentów w zakresie inteligentnego domu.

źródło i zdjęcia: Nice Polska

Fotografia otwierająca: pixabay.com