Szyld klamki klasycznej z maskownicą

WALA wprowadza do oferty nowe estetyczne ulepszenie dla gałek i klamek klasycznych, które są bardzo popularne szczególnie w budynkach użyteczności publicznej, gdzie narażone są na wzmożoną aktywność.

Szyld klamki klasycznej z maskownicą
Wala Sp. z o.o. Okucia do stolarki drzwiowej
Dane kontaktowe:
33 827 23 90, 691 80 30 10, 725 70 80 30, 33 827 23 90 (92-99)
Parkowa 16 43-365 Wilkowice

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Precyzyjnie zaprojektowany mechanizm oraz wysoka jakość użytych materiałów, sprawiają, że klamki klasyczne są niezawodne i służą przez bardzo wiele lat. Podnosząc jakość wizualną WALA rusza z produkcją nowego rozwiązania. Od teraz śruby mocujące szyld do drzwi mogą być niewidoczne.

Szyld długi M2 i M3 jest wzbogacony o maskownicę zamontowaną za pomocą magnesów do szyldu właściwego. Efektem jest ukrycie śrub pod maskownicą. Od teraz klamka i szyld współgrają ze sobą wizualnie niezaburzone technicznymi aspektami śrub mocujących. Jest możliwość zamówienia samego szyldu z maskownicą i wymiany w posiadanej już klamce dla podniesienia estetyki standardowych okuć do drzwi.