Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Beninca Napedy do bram wjazdowych i garażowych. Automatyka do użytku rezydencyjnego i przemysłowego. Szlabany, słupki automatyczne RISE
www.beninca.pl

Siłownik SAM - nowoczesny i praktyczny rozwiązanie dla Twojej bramy

Siłownik SAM to nowość na rynku, która łączy w sobie innowacyjność, wygodę i bezpieczeństwo. Jest to siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc przeznaczony do intensywnego użytku. Jego konstrukcja pozwala na montaż na szerokich słupkach o wymiarze montażowym 28 cm. Dzięki możliwości podłączenia urządzenia do odblokowania napędu z zewnątrz posesji, siłownik SAM zapewnia bezpieczeństwo i funkcjonalność nawet w przypadku zaniku napięcia.

Siłownik SAM - nowoczesny i praktyczny rozwiązanie dla Twojej bramy

Zalety siłownika SAM

Siłownik SAM jest wyposażony w mechaniczny wyłącznik krańcowy na otwieraniu oraz mechaniczną blokadę na zamykanie w ramieniu SAM.BA. Dodatkowo, amperometryczny system wykrywania przeszkód zabezpiecza przed zgnieceniem.

Siłownik SAM daje możliwość zasilania akumulatorowego oraz posiada system oszczędzania energii ESA+. Centrala jest zamontowana na demontowalnym wsporniku, co ułatwia montaż.

Nowoczesne funkcje siłownika SAM

Siłownik SAM posiada niezależne wejście na enkoder dla każdego siłownika oraz dwa konfigurowalne wyjścia sterujące. Możliwość integracji z automatyką domową KNX za pomocą modułu X.BE otwiera nowe możliwości dla użytkowników.

Dodatkowo, programowanie i diagnostyka siłownika jest możliwa przez aplikację BeUP po podłączeniu modułu ProUP. Wbudowana centrala sterująca z odbiornikiem na kod ARC zapewnia wygodę i łatwość obsługi.

Siłownik SAM to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie dla Twojej bramy. Oferuje on zaawansowane funkcje, które zwiększają bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Wybierając siłownik SAM, inwestujesz w technologię, która sprosta najwyższym wymaganiom.

źródło i zdjęcia: Beninca