PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Automatyka, sterowanie, inteligencja

Jesienne porządki w ogrodzie z inteligentnymi rozwiązaniami

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2023-09-18

Złote liście, chłodny wiatr i smart technologie. Sezon jesiennych porządków w ogrodzie to czas, kiedy przyroda powoli szykuje się do zimowego odpoczynku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom od Somfy i Tarasoli, jest to także okazja do przedłużenia przyjemności z przebywania na zewnątrz. Teraz możesz zachować letnią atmosferę na swoim tarasie, tworząc unikalny klimat, który pozwoli Ci cieszyć się nim także jesienią.

Komfort na wyciągnięcie ręki

Jesienią przyroda przybiera złote i pomarańczowe barwy. W tych pięknych, ale nieprzewidywalnych warunkach, rozwiązania zapewniające zarówno ochronę, jak i komfort, stają się niezwykle ważne. To czas, który skłania nas do spędzania więcej czasu na świeżym powietrzu, przygotowując przestrzeń wokół naszego domu na nadchodzące miesiące. Porządki w ogrodzie to nie tylko zbieranie liści, ale także tworzenie nowego, komfortowego otoczenia. Dzięki współpracy Somfy i Tarasoli, mamy teraz nowe możliwości przygotowania się na sezon jesienny i zatrzymania lata na naszym tarasie.

Dzięki automatyzacji, mamy możliwość kontroli nad procesem otwierania i zamykania zadaszenia pergoli za pomocą urządzeń sterujących
Dzięki automatyzacji, mamy możliwość kontroli nad procesem otwierania i zamykania zadaszenia pergoli za pomocą urządzeń sterujących

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojego domu

Planując jesienne porządki, warto zainwestować w system, który zintegruje wszystkie inne urządzenia. Centrala TaHoma switch od Somfy pozwala na pełną kontrolę nad naszym otoczeniem. To nie tylko możliwość sterowania za pomocą przycisków, aplikacji czy głosu - to przede wszystkim harmonijne połączenie wszystkich urządzeń w jednym systemie.

Ochrona i wygoda przez cały rok

Na potrzeby sezonu jesiennego, Somfy proponuje dwa rozwiązania w postaci napędówPergola 50 io RGS oraz Pergola 60 io RGS. Dzięki nim, możemy sterować otwieraniem i zamykaniem zadaszenia pergoli za pomocą elementów sterujących – pilotów lub centrali TaHoma switch. Urządzenia te umożliwiają cieszenie się ogrodem niezależnie od aury.

- "Okres jesiennych porządków to czas, kiedy nasze ogrody wymagają szczególnej uwagi. Pomimo zmiennej aury, spędzanie czasu na zewnątrz jest nadal możliwe i niesamowicie wartościowe. W ramach akcji "Jesień pod tarasolą" misją Somfy oraz Tarasoli jest pomoc w odpowiednim przygotowaniu ogrodu do nadchodzącego sezonu. Kluczową rolę odegrają tu inteligentne rozwiązania. Należy jednak pamiętać, że rozpoczęcie przygody ze smart home wymaga wcześniejszego zaopatrzenia się w centralę zarządzającą. W naszej ofercie znajduje się TaHoma switch, która umożliwia wygodne zintegrowanie wszystkich najważniejszych urządzeń wewnątrz domu, jak i stworzenie unikalnej przestrzeni na świeżym powietrzu. W Somfy stale inwestujemy w rozwój, co umożliwia nam tworzenie produktów, które rewolucjonizują sposoby na korzystanie z przestrzeni" – mówi Krzysztof Majewski, Country Manager w Somfy Polska.

Innowacyjne rozwiązania od Somfy i Tarasoli umożliwiają przedłużenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu
Innowacyjne rozwiązania od Somfy i Tarasoli umożliwiają przedłużenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu

Twój azyl w jesienne dni

Wraz z nadchodzącym sezonem zmian pogodowych, ogrodowym sprzymierzeńcem stają się różnego rodzaju osłony, zadaszenia czy shuttersy, czyli aluminiowe okiennice przesuwne. Dzięki zadaszeniom od Tarasoli nasze tarasy, ogródki czy patio pozostaną centralnymi miejscami do wypoczynku, rozrywki czy spotkań od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

- "Integracja naszych produktów z inteligentnymi rozwiązaniami Somfy otwiera nowe perspektywy dla naszych klientów. Teraz możemy nie tylko cieszyć się komfortem i funkcjonalnością, jaką oferują nasze zadaszenia tarasu, ale także kontrolować je za pomocą nowoczesnych systemów smart home. A dzięki wielofunkcyjnym osłonom stref wypoczynku od Tarasoli, nasz ogródek pozostanie doskonałym miejscem do relaksu nawet w jesienne dni. Takie zharmonizowanie technologii i designu przekształca przestrzeń na tarasie w miejsce wyjątkowe, łączące w sobie praktyczność i estetykę" – komentuje Piotr Sobczak, Dyrektor Handlowy w Tarasola.

źródło i zdjęcia: Somfy