PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Meble i akcesoria kuchenne

Kuchnia marzeń z PEKA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-05-12

Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

Zabudowa niemal pod sam sufit to pakowne carga, które pomieszczą dosłownie wszystko. Wykorzystaj każdy centymetr przestrzeni, dzięki pakownemu systemowi Tandem. To rekordzista w kategorii pojemności i łatwości pakowania.

W każdym domu przechowuje się dużo żywności. Produkty wymagające chłodzenia odruchowo umieszczamy w lodówce. Suche produkty rozproszone są często w wielu różnych szafkach, co powoduje chaos. W systemie Tandem żywność możesz przechowywać na półkach wewnętrznych i na drzwiach.

Domowa spiżarnia z prawdziwego zdarzenia, która pomieści duże ilości żywności w opakowaniach.
Domowa spiżarnia z prawdziwego zdarzenia, która pomieści duże ilości żywności w opakowaniach.

Blok wysokiej zabudowy, gdzie jest ekspres do kawy, to miejsce dla małego TANDEMU, na akcesoria baristy i słodycze.

Zastanawiasz się gdzie przechowywać naczynia i zastawę? Przedstawiamy system Pleno, który możesz z łatwością całkowicie wysunąć na zewnątrz. Otwórz front i zobacz zawartość! Dzięki zaokrąglonym narożnikom czyszczenie jest naprawdę proste.

Brak relingów z przodu kosza jest plusem bo można łatwo wstawić ciężkie przedmioty. Możesz też łatwo zablokować naczynia magnetycznymi podziałkami lub relingami. W każdej chwili możesz zmienić rozstawienie półek, aby włożyć większy przedmiot.

Półki w linii koszy Fioro mają drewniane barierki z przodu. To atrakcyjne wyposażenie całkowicie zmienia wygląd szafek.

Stabilna konstrukcja systemu zapewnia łagodny ruch i sprawia, że cały ciężar przenoszony jest na korpus a nie na zawiasy szafki.
Stabilna konstrukcja systemu Pleno zapewnia łagodny ruch i sprawia, że cały ciężar przenoszony jest na korpus a nie na zawiasy szafki.

Funkcjonalny i praktyczny wyciąg Convoy Premio, z systemem eTouch, to idealne miejsce do przechowywania naczyń i produktów żywnościowych. Dotknij frontu i przekonaj się, jak łatwo wysuwa się na zewnątrz.

Cała zawartość szafki jest doskonale widoczna z trzech stron, z przodu i obu boków.
Cała zawartość szafki jest doskonale widoczna z trzech stron, z przodu i obu boków.

Dzięki systemom płynnego otwierania i bezpiecznego hamowania masz pewność, że wszystko zawsze będzie na swoim miejscu i nie przewróci się.

Nawet jeśli masz małą kuchnię, wysokie szafki sprawią, że przestrzeń przechowywania będzie ogromna! Spójrz na Dispensę, idealną do wąskich modułów.

Jest tak pojemna, że zmieścisz w niej wszystkie suche zapasy i tak pomysłowa, że pasuje nawet do wąskiej szafki. Możesz wybrać kosz spośród trzech różnych, modnych linii. Tak jak chcesz. Tak jak lubisz.

DISPENSA zmieści się nawet do szafki o szerokości frontu 150 mm. Co więcej, na tak wąskich koszykach zmieszczą się nawet 2 litrowe butelki. Produkty mogą być zablokowane magnetycznymi podziałkami.

Dispensa jest pojemna i zapewnia rewelacyjny dostęp do przechowywanych produktów.
Dispensa jest pojemna i zapewnia rewelacyjny dostęp do przechowywanych produktów.Zobacz jak perfekcyjnie wykonane są kosze! Dno półek pokryte jest antypoślizgową powłoką, która zapobiega przesuwaniu się produktów.

Dzięki systemowi pojemników Depotline i YouboXx stworzysz nowy wymiar ergonomii w swojej kuchni. Przedmioty pokrewne powinny znajdować się blisko siebie, a to uzyskasz dzięki pomysłowi na podział wnętrza szafki. W wyciągu SNELLO możesz umieścić oleje i przyprawy, a dzięki przegródkom wszystko zawsze będzie na swoim miejscu.


źródło i zdjęcie: PEKA

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum