Odpływ ścienny Scada w asortymencie KESSEL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Odpływ ścienny Scada w asortymencie KESSEL

Scada stanowi odzwierciedlenie nowoczesnego podejścia do projektowania praktycznych elementów wykończeniowych. Dopracowanie pod względem technicznym idzie tu w parze z minimalistyczną formą. Odpływ zamontowany w ścianie nie zakłóca układu płytek na podłodze i w jeszcze mniejszym stopniu ingeruje w aranżację pomieszczenia, szczególnie przy zastosowaniu wariantu do wypełnienia płytką.

aktualizacja: 2022-02-10 05:58:04

Scadę można elastycznie dopasować do każdego typu zabudowy. Minimalna całkowita wysokość zabudowy odpływu wynosi zaledwie 80 mm, a więc nadaje się świetnie nie tylko do wykończenia nowych przestrzeni prysznicowych, ale i do zastosowania przy remontach lub renowacji pomieszczeń. Instalacja możliwa jest w ścianie murowanej, w płycie gipsowej oraz za pomocą gotowego modułu podłogowego z fabrycznie wykonanym spadkiem.

Płynna regulacja wysokości za pomocą nóżek montażowych zapewnia komfortowy montaż i perfekcyjne zlicowanie odpływu z warstwą wykończeniową ściany i posadzki. Wyjmowany syfon i dodatkowo zastosowane sitko umożliwia bezproblemowe utrzymanie odpływu w czystości.

Odpływ ścienny Scada dostępny jest z różnymi rodzajami pokryw ze stali nierdzewnej, dzięki czemu można wybrać urządzenie pasujące do każdej łazienki. Jeśli użytkownikowi zależy na ociepleniu wnętrza może zdecydować się na odpływ z podświetleniem LED i światłem zmienić charakter łazienki. Podświetlenie LED możliwe jest w każdej opcji kolorystycznej.

Firma powiązana:
Kessel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!