Nowe rozwiązanie grzewcze TESY FinEco Cloud z technologią oczyszczania powietrza AirSafe


Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe rozwiązanie grzewcze TESY FinEco Cloud z technologią oczyszczania powietrza AirSafe


FinEco Cloud z AirSafe to najnowsze rozwiązanie grzewcze TESY wyposażone w sterowanie przez WiFi oraz innowacyjną technologię poprawiającą jakość powietrza. Zainspirowany minimalistycznym stylem skandynawskim, jego niewielka szerokość wynosząca zaledwie 56 mm i elegancki design sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza, umożliwiając jednocześnie sterowanie urządzeniem za pośrednictwem aplikacji MyTESY.

aktualizacja: 2022-08-31 08:25:57

AirSafe to wynalazek opracowany przez TESY, który eliminuje 98% wirusów i bakterii w powietrzu dla lepszej jakości powietrza w pomieszczeniu.* Jego technologia opiera się na połączonym działaniu wbudowanego modułu UVA i modułu grzewczego wykorzystującego naturalną konwekcję dla cichej pracy. Jest to wysoce wydajne i trwałe rozwiązanie oczyszczające powietrze o bardzo długiej żywotności i braku potrzeby serwisowania lub konserwacji przez okres co najmniej 10 lat.

AirSafe jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych, ponieważ światło UVA istnieje naturalnie w atmosferze, jednocześnie eliminując wirusy, bakterie i grzyby w powietrzu.** Zapewnia zdrowsze środowisko domowe z lepszym komfortem i jest idealny dla rodzin z dziećmi, osób z alergiami i każdego, kto chciałby cieszyć się czystym i bezpiecznym powietrzem.


*Wyniki pochodzą z badań, przeprowadzonych przez uznane na całym świecie certyfikowane laboratorium.
**Wyniki pochodzą z badań, przeprowadzonych przez uznane na świecie certyfikowane laboratorium. Raport z badań wpływu konwektora elektrycznego na emisję szkodliwych substancji (ozonu).

FinEco Cloud z technologią oczyszczania powietrza AirSafe


Więcej informacji na stronie tesy.pl.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Agnieszka

29 Sie 2022, 12:49

Klimatyzacja to spora wygoda i to sporo, a wcale tak dużo nie kosztuje. Myślę, że warto pomyśleć o takim rozwiązaniu w domu, jak się budujecie. Szczególnie, że można tu postawić na nowoczesne klimatyzacje z funkcją grzania.  Dobrze wszystko sobie przekalkulujcie, przemyślcie. ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!