Rekuperatory klasy premium - poznaj Komfovent Domekt i zgarnij nagrodę

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Rekuperatory klasy premium - poznaj Komfovent Domekt i zgarnij nagrodę

Rekuperatory Komfovent Domekt to urządzenia klasy premium w atrakcyjnej cenie. Jakość wykonania, spasowanie elementów i obudowy, dbałość o każdy detal to wizytówki tej marki.

aktualizacja: 2022-06-15 08:48:05

Wyposażone są w produkowane samodzielnie przez producenta niezamarzające obrotowe wymienniki ciepła. Ich najważniejszą cechą jest odzysk wilgoci zimą, dzięki czemu zachowujemy komfort pod każdym względem - temperatury, ilości powietrza i właśnie odpowiedniej wilgotności.

Jeśli dodamy jeszcze do tego jedną z najlepszych - również według konkurencji - autorską automatykę sterowania, wszystkie opcje w standardzie, 3-letnią pełną gwarancję bez żadnych ukrytych kosztów oraz bezpłatne wsparcie serwisowe on-line po gwarancji, to rodzi nam się przepis na prawdopodobnie najlepszy rekuperator na rynku.

Teraz o wysokiej jakości rekuperatorów Komfovent Domekt można przekonać się osobiście i dodatkowo wygrać nagrody w postaci wysokiej klasy narzędzi. Wystarczy odwiedzić jedno z ponad 60 miejsc w całej Polsce. Szczegóły i mapa punktów - pod kodem QR lub na www.ventia.pl w zakładce POZNAJ DOMEKTA.

Firma powiązana:
Ventia

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje