Nowość od Viessmann: kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość od Viessmann: kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W

Kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W firmy Viessmann może w łatwy sposób i bez kosztownej przebudowy zastąpić konwencjonalne urządzenia gazowe m.in. w budynku wielorodzinnym, w jednym pionie kominowym.

aktualizacja: 2021-04-02 04:59:13

Gazowe kotły kondensacyjne wyposażone są w zamkniętą komorę spalania, która eliminuje ryzyko odwrotnego ciągu spalin. Między innymi z tego względu mogą być instalowane w każdym pomieszczaniu nie przeznaczonym na stały pobyt ludzi (o min. kubaturze 6,5 m3). Montaż kotła można więc zaplanować np. w kuchni, łazience, garderobie lub holu, co jest praktycznym rozwiązaniem m.in. w przypadku mieszkań lub domów o niedużej powierzchni.

Do ich ogrzewania warto wybrać nowoczesny kocioł wiszący Vitodens 100-W, który oprócz niedużych wymiarów (50x60x95 cm), charakteryzuje się również cichą pracą. Co ważne, w nowych kotłach Vitodens 100-W wszystkie przyłącza dostępne są od przodu. Oznacza to, że można je zamontować bez konieczności zachowania bocznych odstępów serwisowych, wymaganych przy innych urządzeniach gazowych. Dzięki temu kotły te sprawdzą bardzo dobrze zarówno w przypadku nowych domów i mieszkań, jak i tych, w których konieczna jest modernizacja systemu grzewczego bez remontu pomieszczenia czy zmiany jego aranżacji.

Kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W może w łatwy sposób i bez kosztownej przebudowy zastąpić konwencjonalne urządzenia gazowe m.in. w budynku wielorodzinnym, w jednym pionie kominowym. Urządzenie można umieścić np. w ciągu szafek wiszących lub w innej zabudowie, zachowując przy tym możliwość bezproblemowego, swobodnego dostępu do ważnych elementów urządzenia np. podczas jego serwisowanie.

Firma powiązana:
Viessmann

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje