Nowe wkłady Volcano w ofercie Hajduk

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowe wkłady Volcano w ofercie Hajduk

Do oferty seryjnej Hajduk są aktualnie wprowadzane bardzo interesujące nowości: Volcano DTh z drzwiami bezramowymi otwieranymi do góry o szerokości 1000 mm i wysokości 510 mm oraz seria wkładów Volcano B.

aktualizacja: 2016-09-30 07:03:32

Na serię wkładów Volcano B składają się: Volcano BTh z drzwiami prostymi, Volcano 2BPTh/2BLTh z drzwiami narożnymi oraz Volcano 3BTh z drzwiami trójstronnymi – wszystkie wykonane jako bezramowe otwierane do góry. Seria ta charakteryzuje się szerokością drzwi 850 mm co przy zachowaniu wysokości 510 mm oraz głębokości całkowitej palenisk 500 mm czyni je optymalnymi wkładami dla wykonania eleganckiego, nowoczesnego kominka o pięknej wizji ognia nie zajmującego zbyt dużo miejsca w salonie.

 

Volcano BTh oraz Volcano 2BPTh/2BLTh wyposażone są w bardzo dobrze znany mechanizm domykania drzwi CLING, w końcowym momencie domykania następuje dosunięcie drzwi i uszczelek do korpusu, mechanizm działa lekko i precyzyjnie, zapewniając bardzo wysoki komfort użytkowania inwestorom.

 

Moc nominalna wynosi 11 kW, a średnia sprawność ponad 80%, wkłady te są więc odpowiednie do domów energooszczędnych oraz o obniżonym zapotrzebowaniu energetycznym, przyczyniają się do oszczędności na spalanym paliwie oraz do ochrony środowiska naturalnego. Dużym plusem jest również wyjście dymowe o średnicy 200 mm nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych na nietypowy komin. Eleganckiego wyglądu wkładów dopełnia reling ze stali szczotkowanej.

 

Na bardzo bogate wyposażenie seryjne składają się: wyjątkowo wysoki czopuch z rurą płomiennicą dla odzysku jak największej ilości ciepła, wyciągany popielnik w formie wiaderka, nóżki i śruby dla ustawienia wkładu i zniwelowania nierówności podłoża, puszka z króćcem fi 150 mm do podłączenia powietrza z zewnątrz.

 

Ekonomiczne i ekologiczne spalanie wspomaga system rozdziału powietrza Jet Stream Superior, a utrzymanie szyby i szamotu w czystości wspomaga system samooczyszczania szyb - Clear View. Emisje CO i pyłu zostały ograniczone do minimum, znacznie poniżej wymogów normy ogólnoeuropejskiej EN 13229 oraz zaostrzonych wymogów BImSchV Stufe 2 dla Niemiec, art.15a 2015 dla Austrii oraz LRV dla Szwajcarii i są dopuszczone do sprzedaży w całej Europie.

Hajduk - wkład Volcano 3BTh Hajduk - wkład Volcano BTh Hajduk - wkład Volcano 2BLTh

Nowy Volcano DTh oraz seria Volcano B są więc świetną alternatywą dla inwestorów poszukujących nowoczesnego, bogato wyposażonego i solidnego wkładu kominkowego do stworzenia wymarzonego kominka. Czy to z drzwiami prostymi, narożnymi czy trójstronnymi wybór jest ułatwiony.

 

Kupując produkty firmy Hajduk wybieracie Państwo produkty jednego z czołowych europejskich producentów klasy Premium.

 

Pełna oferta na www.hajduk.eu

Firma powiązana:
HAJDUK Agnieszka i Dariusz Nasińcy

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż pieca wolno stojącego Jøtul F 373 Advance
Montaż pieca wolno stojącego Jøtul F 373 Advance
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny