Polskie moduły fotowoltaiczne z profesjonalnym montażem tylko od Bruk-Bet Fotowoltaika

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Polskie moduły fotowoltaiczne z profesjonalnym montażem tylko od Bruk-Bet Fotowoltaika

Pozyskiwanie darmowej energii ze słońca cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. Z pewnością istotnymi czynnikami wpływającymi na rozwój fotowoltaiki są niezależność od rosnących cen energii elektrycznej oraz redukcja emisji szkodliwych gazów, które gwarantuje własna elektrownia słoneczna.

W związku z rosnącym rynkiem krajowym, największy polski producent modułów fotowoltaicznych Bruk-Bet Fotowoltaika wraz z siecią akredytowanych firm instalacyjnych prowadzi akcję Włącz Polskie PV, w której oferuje sprawdzone produkty z długoletnią gwarancją i opieką posprzedażową.

Atutem programu jest współpraca ze sprawdzonymi ekipami instalatorskimi z całej Polski. Za pomocą formularza dostępnego na stronie mojepv.bruk-bet.pl można otrzymać wycenę instalacji fotowoltaicznej, nie wychodząc z domu. W ramach akcji uruchomiono dodatkowo infolinię, która zapewnia bezpośredni kontakt z producentem.

Co zyskujesz?

Bruk-Bet Fotowoltaika to marka będąca częścią firmy Bruk-Bet, działającej na rynku od ponad 37 lat. Kapitał firmy w całości ulokowany jest w Polsce. Produkcja modułów fotowoltaicznych odbywa się nieprzerwanie od 2011 roku w Tarnowie (Małopolska). Zespół Bruk-Bet Fotowoltaika rozwija technologię produkcji, wychodząc z coraz wyższymi sprawnościami w kolejnych seriach produktowych. Firma koncentruje się na polskim rynku, gwarantując swoim Klientom niezawodność i bezpieczeństwo instalacji PV przez okres 25 a nawet 30 lat.

Inwestycje prywatne, Małopolska, moduły PV: Bruk-Bet Solar, Instalator: Salvis Expert
Inwestycje prywatne, Małopolska, moduły PV: Bruk-Bet Fotowoltaika, Instalator: Salvis Expert

Pewna ochrona Twojej inwestycji

Decydując się na fotowoltaikę z firmą Bruk-Bet zyskujesz wydłużony czas trwania gwarancji, tzw. „Tarczę Gwarancyjną” na moduły PV. Bieg gwarancji liczony jest od daty zakończenia montażu instalacji, nie natomiast od daty produkcji modułów, co jest częstą praktyką na rynku.

W ramach zakupu u akredytowanych firm instalacyjnych darmowa gwarancja produktowa sięga nawet 20 lat a gwarancja na moc modułów 25 lub 30 lat w zależności od technologii zastosowanych ogniw. Polski producent do każdej instalacji przekazuje certyfikat gwarancyjny opatrzony podpisem autoryzowanego instalatora marki Bruk-Bet Fotowoltaika.

Wytrzymałe i wysokowydajne moduły fotowoltaiczne

Moduły fotowoltaiczne to najważniejszy element całego systemu PV. To od nich zależy prawidłowe działanie instalacji. Wybór modułów powinien opierać się na analizie parametrów technicznych i zapisów gwarancyjnych. Pomimo, że moduły różnych marek z pozoru wyglądają podobnie to budowa oraz jakość użytego krzemu mogą różnić się diametralnie. Bruk-Bet Fotowoltaika oferuje produkty o wysokiej sprawności i wytrzymałości mechanicznej z zastosowaniem krzemu klasy A.

Wszystkie produkty krajowego producenta z Tarnowa poddawane są trzykrotnie testowi elektroluminescencyjnemu, który wyklucza wady ukryte modułu, takie jak mikropęknięcia powodujące zmniejszoną produkcję energii elektrycznej. Moduły marki Bruk-Bet Fotowoltaika są też wolne od degradacji wywołanej potencjałem – PID.

Wszystkie produkty serii Extreme, Extreme Plus oraz Nivo Extreme przeszły pomyślnie ekstremalne testy wytrzymałościowe, które odzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu w trudnych warunkach atmosferycznych. Panele odznaczają się odpornością na obciążenie statyczne 8000 Pa, na siłę wiatru 5400 Pa oraz na uderzenie kuli gradowej lecącej z prędkością 122 km/h. Jakość marki Bruk-Bet Fotowoltaika potwierdzają liczne realizacje na ponad 500 megawatów w samej Polsce.

Inwestycje prywatne, Małopolska, moduły PV: Bruk-Bet Solar, Instalator: Salvis Expert
Inwestycje prywatne, Małopolska, moduły PV: Bruk-Bet Fotowoltaika, Instalator: Salvis Expert

Ponadprzeciętne wydajności

Już od kilku lat Bruk-Bet oferuje swoim Klientom moduły z zastosowaniem ogniw typu PERC oraz PERT, które odznaczają się wyższymi uzyskami z tej samej powierzchni w porównaniu do tradycyjnych ogniw monokrystalicznych.

W roku 2020 w serii Nivo Extreme producent znacznie poszerzył swoją ofertę zbudowaną z ogniw typu-n, dwustronnie aktywnych (tzw. bi-facial), które zapewniają wysoką wydajność działania całego systemu fotowoltaicznego, wykorzystując przednią i tylną powierzchnię modułu. Sprawność w tej serii sięga aż 20,32%, co stawia moduły w światowej czołówce producentów. Moduły dostępne są w dwóch wariantach: opti z zastosowaniem przeziernej folii elektroizolacyjnej ze szkłem hartowanym na tylnej powierzchni oraz w wersji szkło-szkło.

Inwestycje prywatne, Małopolska, moduły PV: Bruk-Bet Solar, Instalator: Salvis Expert
Inwestycje prywatne, Małopolska, moduły PV: Bruk-Bet Solar, Instalator: Salvis Expert

Fotowoltaika dla Twojego domu i firmy na polskich modułach PV

Bruk-Bet Fotowoltaika odpowiada swoją nową ofertą na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku PV w Polsce. Przedstawione powyżej serie składają się z nowoczesnych paneli fotowoltaicznych o wysokiej wydajności i wytrzymałości. Wszystkie dostępne produkty firmy Bruk-Bet są produkowane w Polsce, dzięki czemu producent gwarantuje szybką realizację oraz najwyższą jakość urządzeń potwierdzoną pełną dokumentację techniczną (flash lista, zdjęcia z EL testera). Dodatkowo, Bruk-Bet Fotowoltaika współpracuje z Autoryzowanymi Partnerami, którzy oferują profesjonalny i sprawny montaż modułów PV w każdym regionie Polski. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie mpjepv.bruk-bet.pl by zapoznać się z ofertą i cieszyć się darmową energią ze słońca.

Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie mojepv.bruk-bet.pl by zapoznać się z ofertą i cieszyć się darmową energią ze słońca.

BRUK-BET Sp. z o.o.
Nieciecza 199, 33-240 Żabno
Infolinia: 226 999 990
www.fotowoltaika.bruk-bet.pl
www.wlaczpolskiepv.pl 

Zdaniem naszych Czytelników

Zatem mamy polskiego producenta, który przez długi czas kojarzył się z kostka brukową. Patrzymy w rankingi i korzystamy z oferty. Obecnie sytuacja na rynku produktów i usług tak bardzo się rozbudowała, że trzeba umiejętnie filtrować  

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje