Twój elektryk używa złączki WAGO. Dowiedz się dlaczego

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Twój elektryk używa złączki WAGO. Dowiedz się dlaczego

Każdego dnia miliony złączek WAGO znajduje zastosowanie w instalacjach budynkowych, przemyśle, transporcie kolejowym i morskim. Jedną z najbardziej popularnych serii są złączki WAGO 221 z pomarańczową dźwignią. Poznaj powody, dla których profesjonaliści wybierają oryginalne produkty i sprawdź swoją wiedzę w krótkim quizie.

aktualizacja: 2023-11-07 12:40:01
WAGO ELWAG
Odkryj WAGO 221

 

Przejdź na stronę z quizem i dowiedz się więcej o złącze 221 i jej użytkownikach >>

Zdaniem naszych Czytelników

Gość dedis

10 Oct 2019, 21:00

jestem "babą" 70+ trochę w domu majsterkuję... potrzebna mi była dodatkowa puszka, pani w sklepie poleciła mi szybkozłączki "WAGO", kupiłam ... dla pewności zajrzałam jeszcze na Youtube ...SZYBKO połączyłam kable, sprawdziłam czy bezpiecznik nie "wyskoczył" ... ja, polecam szybkozłączki !!!

06 Oct 2019, 14:31

15 godzin temu, Gość Darcki napisał: Nie ma to jak połączenia śrubowe. nie wszędzie można stosować tego typu połączenia. Rezystancja styku wcale nie jest imponująca. To tak jakby "bezpieczniki" typu S porównywał do topikowych, których nie można całkowicie zastąpić. Najwięcej ...

Gość Darcki

05 Oct 2019, 22:36

Nie ma to jak połączenia śrubowe. nie wszędzie można stosować tego typu połączenia. Rezystancja styku wcale nie jest imponująca. To tak jakby "bezpieczniki" typu S porównywał do topikowych, których nie można całkowicie zastąpić.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły