Wall-E 
- naścienna stacja ładowania SOLA 22 kW

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wall-E 
- naścienna stacja ładowania SOLA 22 kW

Dedykowana użytkownikom indywidualnym, jednak spełniająca się także jako urozmaicenie oferty biznesowej w firmie, hotelu, gospodarstwie agroturystycznym...czyli wszędzie tam, gdzie klienci zatrzymują się na dłuższy pobyt. Ma możliwość regulacji mocy między 1,8 kW - 22 kW.

aktualizacja: 2023-07-05 10:54:40

SOLA daje możliwość indywidualnego brandingu obudowy, grafik na wyświetlaczu i logotypu, dzięki czemu każdy klient może nabyć stację personalizowaną. Ten "smaczek" to zaledwie wierzchołek góry lodowej wśród możliwości, które daje przywilej producencki. Każda stacja, w tym Twoja, może być niepowtarzalna w zależności od preferencji.

Stację wyposażyć można w każdym dostępny na rynku rodzaj złącza, warto podkreślić jednak, że obowiązującym i najpopularniejszym w Europie jest złącze Typu 2, w związku z tym to właśnie ten rodzaj instalowany jest domyślnie w cenie bazowej stacji. Mamy także w ofercie przewód z końcówką Typu 2 o długości 4.8 m.

Możliwe jest wyposażenie stacji w czujnik prądu i pomiar mocy, zabezpieczenie RCD B, moduł Wi-Fi (dla zarządzania stacją w trybie smart), większy wyświetlacz (7’’ - dla miłośników tradycyjnej formy obsługi). Są to opcje, które bezsprzecznie podnoszą komfort użytkowania, jednak produkujemy także stacje, które nie wykraczają poza swoje absolutnie podstawowe założenia, a więc stosunkowo szybką i niedrogą możliwość ładowania samochodów.

Gwarancja wynosi 5 lat z możliwością przedłużenia. Produkt jest polski, począwszy od projektu, aż po kształtowanie detali obudowy. Za wsparcie techniczne i serwisowe odpowiada polski producent z siedzibą w Gorlicach, woj. Małopolskie.

Firma powiązana:
SOLA

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Halogeny w karton-gipsie: Jak zrobić to samemu?
Halogeny w karton-gipsie: Jak zrobić to samemu?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!