Nowa kamera IP firmy D-Link

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2013-06-18 08:26:25
Nowa kamera IP firmy D-Link

Firma D-Link wprowadziła na rynek całodobową kamerę ze wsparciem usług w chmurze mydlink (DCS-933L), rejestrującą wideo w wysokiej rozdzielczości. To autonomiczny system, który można uruchomić bez konieczności połączenia z komputerem, nie wymagający specjalnego sprzętu ani oprogramowania. W urządzenie wbudowano też wzmacniacz sygnału sieci bezprzewodowej.

Wbudowane diody LED działające w paśmie podczerwonym gwarantują wyraźny obraz w dowolnych warunkach oświetleniowych, nawet w całkowitej ciemności. Natomiast wbudowana funkcja wykrywania dźwięku i ruchu gwarantuje rejestrację wszystkich zdarzeń w przypadku naruszenia wybranego obszaru wykrywania ruchu. Gdy to nastąpi kamera automatycznie wysyła do właściciela ostrzeżenie pocztą elektroniczną wraz z obrazem lub krótkim filmem wideo, co pozwala podjąć natychmiastowe działania. Podobny alert jest wysyłany w przypadku wykrycia hałasu lub płaczu dziecka po przekroczeniu wstępnie skonfigurowanego progu dźwięku.

Ponieważ urządzenie jest wyposażone w funkcję mydlink™, użytkownicy mogą szybko i łatwo wyświetlać dane z kamery z dowolnego miejsca, gdzie dostępne jest połączenie z internetem. Z urządzeniem można się połączyć za pośrednictwem bezpiecznego portalu WWW mydlink™ lub bezpłatnych aplikacji na smartfony i tablety.

Oprócz szerokiego zakresu charakteryzujących się wysoką jakością funkcji do nadzoru wideo urządzenie jest również wyposażone we wzmacniacz sygnału sieci Wi-Fi, pozwalający rozszerzyć istniejącą sieć bezprzewodową. Wzmacniacz sygnału pracujący w standardzie 802.11n umożliwia połączenia z większą liczbą urządzeń. Dzięki niemu nie trzeba martwić się już o martwe strefy sieci bezprzewodowej.

Nowa kamera to najbardziej wszechstronne urządzenie tej klasy w ofercie D-Linka, umożliwiające efektywną ochronę w przystępnej cenie. Zabezpieczenia wideo były wcześniej postrzegane jako wyjątkowo kosztowne, ale ten rodzaj niedrogich rozwiązań do nadzoru IP staje się coraz popularniejszy i jest stosowany do monitorowania domów oraz niewielkich firm. Dodatkowa możliwość rozszerzenia sieci Wi-Fi zapewnia użytkownikom lepszy zasięg sieci bezprzewodowej - powiedział Maciej Mikułowski, Business Development Manager w D-Link Polska.

Dzięki kompaktowej konstrukcji kamerę D-Link z wsparciem dla usług w chmurze można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu w domu lub niewielkim biurze. Konfiguracja wymaga naciśnięcia jednego przycisku lub podłączenia kabla sieciowego do routera. Funkcja Zero Configuration firmy D-Link gwarantuje automatyczną konfigurację i pełną synchronizację.

Niewielkie przedsiębiorstwa, które chcą wykorzystać całodobową kamerę D-Link do ochrony mienia, mogą skorzystać z darmowego oprogramowania D-ViewCam™ — systemu nadzoru zaprojektowanego z myślą o centralnym zarządzaniu wieloma kamerami IP. Oprogramowanie D-ViewCam™ obsługuje maksymalnie 32 kamery IP i jest kompatybilne z wszystkimi aktualnymi modelami kamer IP firmy D-Link. Udostępnia także funkcje cyfrowego monitorowania oraz rejestrowania filmów wideo, dźwięku i zdarzeń. Dzięki temu nadaje się do wielu zastosowań z zakresu zabezpieczeń.

Ceny i dostępność: Sugerowana cena detaliczna wynosi około 499 zł brutto. Produkt jest już dostępy w sprzedaży detalicznej.

Firma powiązana:
D-Link

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór alarmu i monitoringu
Dobór alarmu i monitoringu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny