Nowa kamera IP firmy D-Link

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2013-06-18 08:26:25
Nowa kamera IP firmy D-Link

Firma D-Link wprowadziła na rynek całodobową kamerę ze wsparciem usług w chmurze mydlink (DCS-933L), rejestrującą wideo w wysokiej rozdzielczości. To autonomiczny system, który można uruchomić bez konieczności połączenia z komputerem, nie wymagający specjalnego sprzętu ani oprogramowania. W urządzenie wbudowano też wzmacniacz sygnału sieci bezprzewodowej.

Wbudowane diody LED działające w paśmie podczerwonym gwarantują wyraźny obraz w dowolnych warunkach oświetleniowych, nawet w całkowitej ciemności. Natomiast wbudowana funkcja wykrywania dźwięku i ruchu gwarantuje rejestrację wszystkich zdarzeń w przypadku naruszenia wybranego obszaru wykrywania ruchu. Gdy to nastąpi kamera automatycznie wysyła do właściciela ostrzeżenie pocztą elektroniczną wraz z obrazem lub krótkim filmem wideo, co pozwala podjąć natychmiastowe działania. Podobny alert jest wysyłany w przypadku wykrycia hałasu lub płaczu dziecka po przekroczeniu wstępnie skonfigurowanego progu dźwięku.

Ponieważ urządzenie jest wyposażone w funkcję mydlink™, użytkownicy mogą szybko i łatwo wyświetlać dane z kamery z dowolnego miejsca, gdzie dostępne jest połączenie z internetem. Z urządzeniem można się połączyć za pośrednictwem bezpiecznego portalu WWW mydlink™ lub bezpłatnych aplikacji na smartfony i tablety.

Oprócz szerokiego zakresu charakteryzujących się wysoką jakością funkcji do nadzoru wideo urządzenie jest również wyposażone we wzmacniacz sygnału sieci Wi-Fi, pozwalający rozszerzyć istniejącą sieć bezprzewodową. Wzmacniacz sygnału pracujący w standardzie 802.11n umożliwia połączenia z większą liczbą urządzeń. Dzięki niemu nie trzeba martwić się już o martwe strefy sieci bezprzewodowej.

Nowa kamera to najbardziej wszechstronne urządzenie tej klasy w ofercie D-Linka, umożliwiające efektywną ochronę w przystępnej cenie. Zabezpieczenia wideo były wcześniej postrzegane jako wyjątkowo kosztowne, ale ten rodzaj niedrogich rozwiązań do nadzoru IP staje się coraz popularniejszy i jest stosowany do monitorowania domów oraz niewielkich firm. Dodatkowa możliwość rozszerzenia sieci Wi-Fi zapewnia użytkownikom lepszy zasięg sieci bezprzewodowej - powiedział Maciej Mikułowski, Business Development Manager w D-Link Polska.

Dzięki kompaktowej konstrukcji kamerę D-Link z wsparciem dla usług w chmurze można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu w domu lub niewielkim biurze. Konfiguracja wymaga naciśnięcia jednego przycisku lub podłączenia kabla sieciowego do routera. Funkcja Zero Configuration firmy D-Link gwarantuje automatyczną konfigurację i pełną synchronizację.

Niewielkie przedsiębiorstwa, które chcą wykorzystać całodobową kamerę D-Link do ochrony mienia, mogą skorzystać z darmowego oprogramowania D-ViewCam™ — systemu nadzoru zaprojektowanego z myślą o centralnym zarządzaniu wieloma kamerami IP. Oprogramowanie D-ViewCam™ obsługuje maksymalnie 32 kamery IP i jest kompatybilne z wszystkimi aktualnymi modelami kamer IP firmy D-Link. Udostępnia także funkcje cyfrowego monitorowania oraz rejestrowania filmów wideo, dźwięku i zdarzeń. Dzięki temu nadaje się do wielu zastosowań z zakresu zabezpieczeń.

Ceny i dostępność: Sugerowana cena detaliczna wynosi około 499 zł brutto. Produkt jest już dostępy w sprzedaży detalicznej.

Firma powiązana:
D-Link

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny