Wkrętarka akumulatorowa Rawlplug z uchwytem 1/4” - możliwość szybkiego i stabilnego montażu w płytach g-k

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Wkrętarka akumulatorowa Rawlplug z uchwytem 1/4” - możliwość szybkiego i stabilnego montażu w płytach g-k

Wkrętarka R-PDS18-M2A od Rawlplug jest specjalistycznym urządzeniem do wkręcania wkrętów w konstrukcje metalowe oraz drewniane przy montowaniu płyt gipsowo-kartonowych.

aktualizacja: 2022-09-30 05:54:33

Sześciokątny, wewnętrzny uchwyt narzędziowy 1/4” umożliwia szybkie mocowanie bitów o długości min. 25 mm. Automatyczny podajnik wkrętów pozwala na seryjne wkręcanie wkrętów na taśmie i przyspieszenia pracy; z kolei nakładka do selektywnego wkręcania wkrętów umożliwia precyzję. Krótki czas ładowania i duża pojemność akumulatora: dwa akumulatory Li-Ion o pojemności 2,0 Ah oraz 60-minutowa ładowarka w zestawie gwarantują nieprzerwaną pracę.

Elektronarzędzie jest kompatybilne z systemem akumulatorowym Rawlplug 18 V i dostępne w walizce systemowej RawlCase, co umożliwia łatwe i wygodne przechowywanie urządzenia wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz możliwość połączenia z innymi walizkami dla łatwego transportu.

Firma powiązana:
RAWLPLUG

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!