Smart Level - precyzyjne układanie płytek

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Smart Level - precyzyjne układanie płytek

Smart Level to innowacyjny system do poziomowania płytek. Oryginalny produkt, zwiększający wydajność i precyzję podczas układania glazury, powstał głównie w odpowiedzi na zapotrzebowanie wykonawców pracujących z płytkami wielkoformatowymi. Dzisiaj system jest bardzo popularny i ceniony przez glazurników.

aktualizacja: 2022-06-01 05:43:02

Rodzina wyrobów Smart Level ciągle się powiększa. Ostatnio wprowadzono do niej podkładki pod kliny zmniejszające ryzyko powstawania zadrapań, szczególnie przydatne przy pracy z bardzo delikatnymi płytkami.

Absolutną nowością w tej grupie jest Smart Level Mini, który stosuje się do płytek o grubości od 3 do 14 mm, jego użycie pozwala na uzyskanie fugi o grubości 1 mm bez konieczności stosowania krzyżyków dystansowych. Linia Smart Level Mini to klipsy Smart Level Mini, kliny Smart Level Mini oraz końcówka do kleszczy o nr kat. 1897.

www.kubala.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!