Wyróżnienie dla Pakietu Energooszczędnego ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-04-15 07:50:07
Wyróżnienie dla Pakietu Energooszczędnego ARCHON+
Pakiet Energooszczędny, promowany przez Biuro Projektów ARCHON+, został wyróżniony podczas XV Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz w Kielcach, które odbyły się w dniach 11-13 kwietnia 2008 r.

Wyróżnienie dla Pakietu Energooszczędnego ARCHON+Mając na uwadze dyrektywę 2002/91/EC Parlamentu Europejskiego i Rady Europy, wskazującą na malejące zasoby nieodnawialnych źródeł energii, oraz konieczność zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, a co za tym idzie potrzebę wypromowania poprawy efektywności energetycznej budynków w Unii Europejskiej, proponujemy naszym Klientom rozwiązania projektowe, mające na celu zwiększenie energooszczędności domu i zmniejszenie kosztów ogrzewania, przy zachowaniu efektywności ekonomicznej. Straty ciepła w projektowanych przez ARCHON+ budynkach z zastosowanym Pakietem Energooszczędnym są o wiele mniejsze niż w budynkach standardowych.

 

W skład Pakietu wchodzą między innymi: energooszczędne rozwiązania projektowe, instalacja wentylacji mechanicznej z rekuperatorem oraz instalacja ogrzewania kominkowego. Szacuje się, że zastosowanie wyżej wymienionych dodatkowych rozwiązań projektowych spowoduje zwiększenie nakładów na budowę domu o około 7% wartości inwestycji i da oszczędność na ogrzewaniu w granicach 40-60%. Ponadto szacuje się, że wydatki, związane z Pakietem Energooszczędnym, zwrócą się w ciągu kilku, kilkunastu lat, w zależności od rodzaju paliwa zastosowanego do ogrzewania domu- mówi Marcin Sitkowski, Specjalista ds. PR z firmy ARCHON+.

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ile czasu i pieniędzy potrzeba, aby doprowadzić media do działki?
Ile czasu i pieniędzy potrzeba, aby doprowadzić media do działki?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny