Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2009-03-10 09:30:21
Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL
Zakupy grupowe to prosty mechanizm, który umożliwia zakup produktu w atrakcyjnej, zdecydowanie niższej cenie. Z początkiem marca pracownia projektowa MTM STYL wprowadziła tą formę sprzedaży na wybrane projekty oraz aplikacje Wirtualny spacer.

Zakup projektu nie jest decyzją chwili i nie zapada pod wpływem impulsu. Proces zakupu jest długotrwały i składa się z kilku faz: poszukiwanie, porównywanie, konsultowanie, decyzja, zakup. Z doświadczenia wiemy, że Inwestorzy wybierają projekty miesiącami, poświęcając tej decyzji mnóstwo czasu i uwagi – mówi Małgorzata Miłek-Łącka; v-ce prezes zarządu MTM STYL.

Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL
Zakupy grupowe umożliwiają kupno wybranego projektu przez kilka osób (minimum 5) w zdecydowanie niższej cenie. Inwestor może w ten sposób sporo zaoszczędzić, nawet do 720 zł. Mechanizm sprzedaży jest bardzo prosty.

 

Co miesiąc stronie pojawi się aktualna lista z projektami oraz aplikacjami Wirtualny spacer wystawionymi do zakupów grupowych. Osoba zainteresowana zakupem produktu z listy powinna ustawić się w kolejkę osób oczekujących na zakup. Po upływie wyznaczonego terminu konsultant MTM STYL kontaktuje się z osobami z kolejki w celu potwierdzenia zakupu.

 

Mamy świadomość tego, że potrzeba czasu na to by Inwestorzy zapoznali się i zaakceptowali tą formę sprzedaży, ale jesteśmy przekonani, że korzyści wynikające z zakupów grupowych przysporzą im wielu zwolenników – dodaje Małgorzata Miłek-Łącka.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
MTM STYL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny