Nowy katalog projektów Archipelagu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-06-04 09:23:07
Nowy katalog projektów Archipelagu
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG już po raz drugi prezentuje aż 450 najpiękniejszych projektów posiadających indywidualne rekomendacje ekspertów, architektów, oraz dziennikarzy z czasopism związanych z branżą budowlaną i wnętrzarską.

ARCHIPELAG prezentuje aż 450 najpiękniejszych projektówARCHIPELAG od jedenastu lat projektuje domy jednorodzinne. Wydając zbiorczą edycję z naszymi projektami, chcemy pokazać Państwu, jak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich lat w budownictwie jednorodzinnym, jak wiele pięknych projektów powstaje.

 

Nasza oferta to blisko 800 projektów gotowych, według których wybudowano kilkadziesiąt tysięcy domów w całej Polsce. Projekty Pracowni znane są także na rynkach zagranicznych (m.in. na Litwie, Łotwie, Białorusi, w Czechach, Niemczech i w Szwecji) – powiedziała Marta Wawryszyn z Działu Marketingu ARCHIPELAG.

 

Każdy inwestor ma możliwość skorzystania z dodatkowej propozycji – Klubu Archipelagu, który umożliwia budującym wymianę doświadczeń i informacji.

 

W katalogu znajduje się również zapowiedź nowoczesnej kolekcji Archipelagu –  DOMY XXI. „Lumina house”, którego pomysłodawcy i twórcy: Artur Wójciak – prezes Grupy Archipelag i Henrik Norlander Smith z Veluxa,  postawili sobie za zadanie stworzenie domu jednorodzinnego na miarę wymagań i potrzeb współczesnego człowieka. Modelowy budynek będzie można obejrzeć już niedługo we Wrocławiu, jego budowa zaczyna się latem.

 

Cena katalogu: 19,90 zł

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny