Nowy katalog projektów Archipelagu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-06-04 09:23:07
Nowy katalog projektów Archipelagu
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG już po raz drugi prezentuje aż 450 najpiękniejszych projektów posiadających indywidualne rekomendacje ekspertów, architektów, oraz dziennikarzy z czasopism związanych z branżą budowlaną i wnętrzarską.

ARCHIPELAG prezentuje aż 450 najpiękniejszych projektówARCHIPELAG od jedenastu lat projektuje domy jednorodzinne. Wydając zbiorczą edycję z naszymi projektami, chcemy pokazać Państwu, jak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich lat w budownictwie jednorodzinnym, jak wiele pięknych projektów powstaje.

 

Nasza oferta to blisko 800 projektów gotowych, według których wybudowano kilkadziesiąt tysięcy domów w całej Polsce. Projekty Pracowni znane są także na rynkach zagranicznych (m.in. na Litwie, Łotwie, Białorusi, w Czechach, Niemczech i w Szwecji) – powiedziała Marta Wawryszyn z Działu Marketingu ARCHIPELAG.

 

Każdy inwestor ma możliwość skorzystania z dodatkowej propozycji – Klubu Archipelagu, który umożliwia budującym wymianę doświadczeń i informacji.

 

W katalogu znajduje się również zapowiedź nowoczesnej kolekcji Archipelagu –  DOMY XXI. „Lumina house”, którego pomysłodawcy i twórcy: Artur Wójciak – prezes Grupy Archipelag i Henrik Norlander Smith z Veluxa,  postawili sobie za zadanie stworzenie domu jednorodzinnego na miarę wymagań i potrzeb współczesnego człowieka. Modelowy budynek będzie można obejrzeć już niedługo we Wrocławiu, jego budowa zaczyna się latem.

 

Cena katalogu: 19,90 zł

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny