KENO Home - domy modułowe z drewna

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
KENO Home - domy modułowe z drewna

Należymy do Grupy kapitałowej KENO - wiodących spółek w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Do naszej grupy wchodzą spółki takie jak: KENO, KENO Energy, Emiter, Kensol, KENO Energy KFT, KENO GmbH, KENO ENERGY AS.

aktualizacja: 2022-12-08 06:47:06

Tworzymy domy modułowe w technologii CLT, czyli z drewna klejonego krzyżowo. Jest to obecnie najbardziej ekologiczna i zaawansowana technologia. Ponadto wpisuje się w wartości i rozwiązania zrównoważonego budownictwa. Oszczędne gospodarowanie surowcami, korzystanie z materiałów przyjaznych środowisku, zmniejszenie zużycia energii czy właściwości prozdrowotne to jedne z wielu korzyści, które mamy, wybierając ekologiczny proces powstania domu.

Poprzez klejenie krzyżowe drewna otrzymujemy panele, które są niezwykle trwałe i wytrzymałe, dodatkowo są bardzo estetyczne. Nasze domy są prefabrykowane, powstają na hali produkcyjnej, a czas oczekiwania na dom jest bardzo krótki.

Proponujemy Wam kompleksowe rozwiązania!

Każdy dom wyposażamy w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperację, panele fotowoltaiczne i system inteligentnego zarządzania energią "Smart home". Rozwiązania te, pozwalają obniżyć koszty utrzymania domu i uniezależnić się od dostawców gazu i innych paliw.

Zostań dystrybutorem naszych domów! 
Wypełnij formularz na stronie: keno-home.com,
lub napisz wiadomość: kontakt@keno-home.com
KENO Home - domy modułowe z drewna

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania