Columbus Energy prowadzi bezpłatne szkolenia online z zakresu energii odnawialnej

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Columbus Energy prowadzi bezpłatne szkolenia online z zakresu energii odnawialnej

Columbus Energy prowadzi regularne szkolenia online z zakresu energii odnawialnej. Webinary są darmowe i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród różnych grup docelowych.

aktualizacja: 2021-01-25 09:53:34

W drugiej połowie listopada 2020 r. Columbus Energy uruchomił pilotażowy projekt edukacyjny dla klientów w formie webinarów. W pierwszym spotkaniu, poświęconym oszczędnościom dzięki fotowoltaice, wzięło udział prawie 200 osób. Webinar o magazynach energii zgromadził już ponad 300 uczestników, a każdy następny odcinek cieszył się coraz wyższą frekwencją.

- Nasza organizacja składa się z ludzi-pasjonatów, którzy nie tylko mają obszerną wiedzę i kompetencje w danym obszarze, ale też umieją się nimi dzielić – twierdzi Łukasz Jaronik, dyrektor działu marketingu Columbus Energy. – Postanowiliśmy wykorzystać ich potencjał i zaprezentować w roli ekspertów w swojej dziedzinie. Równocześnie wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy szukają rzetelnych i merytorycznie sprawdzonych informacji na temat korzystania z energii odnawialnej.

Spotkania, prowadzone przez ekspertów Columbus oraz zaproszonych gości, są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Od początku stycznia 2021 r. odbywają się cyklicznie raz w tygodniu o godz. 18.00. Każde szkolenie zawiera sesję Q&A, podczas której można zadawać pytania na czacie. Są też webinary w całości poświęcone pytaniom od uczestników na dany temat. Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy mieć urządzenie z dostępem do internetu i głośnikiem. Po wejściu na stronę z zapisami i wypełnieniu formularza, osoba zainteresowana otrzymuje link do spotkania wraz z instrukcją dołączenia.

Tematy kolejnych webinarów przyciągają nie tylko mieszkańców domów jednorodzinnych, którzy chcą ekonomicznie i ekologicznie zarządzać rodzinnym budżetem, ale również właścicieli gospodarstw rolniczych i przedsiębiorstw. Bo energia ze słońca, wspierana rozwiązaniami proponowanymi przez Columbus, znajduje zastosowanie w różnych obszarach – od prywatnych domów, po wielkie hale przemysłowe, magazyny czy nieużytki rolne.

- Tematykę naszych szkoleń przygotowujemy tak, aby spełnić oczekiwania wielu grup odbiorców – dodaje Łukasz Jaronik. – Z webinarów na pewno skorzystają ci, którzy chcą się dowiedzieć więcej o nowoczesnej energetyce, inteligentnych rozwiązaniach dla domu, elektromobilności, instalacjach lub farmach fotowoltaicznych. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy mają szansę otrzymać od firmy atrakcyjne bonusy.

Najbliższy webinar, 26 stycznia 2021 r., będzie skierowany głównie do przedsiębiorców. Michał Auguścik, Koordynator Operacyjny Columbus, oraz zaproszony gość - Piotr Klimczak z PKO Leasing omówią zagadnienia związane z leasingiem instalacji fotowoltaicznej dla firm. Szczegółowe informacje na temat tego szkolenia są dostępne na dedykowanej stronie - https://columbusenergy.pl/lp/webinar/leasing/

Zapowiedzi kolejnych webinarów Columbusa są zamieszczane w kanałach społecznościowych firmy - Facebook i Linkedin. Można też zapisać się na specjalny newsletter i otrzymywać powiadomienia o nowych webinarach bezpośrednio na adres mailowy - https://columbusenergy.pl/lp/webinary-columbus/.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!