Kalkulator budowy domu z wykorzystaniem technologii IZODOM

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Kalkulator budowy domu z wykorzystaniem technologii IZODOM

Kalkulator budowy domu to autorskie narzędzie online, które pozwala na wyliczenie kosztów budowy z wykorzystaniem technologii IZODOM. Dzięki niemu uzyska się szacunkowe koszty całej inwestycji, co jest bardzo ważne przy planowaniu budżetu.

aktualizacja: 2023-06-05 08:48:29

Wystarczy wejść na stronę https://izodom.pl/kalkulator/ i podać powierzchnię użytkową domu, a następnie wybrać rodzaj domu i dachu oraz szacunkowy termin budowy. I to wszystko! Po uzupełnieniu danych kontaktowych - system przekaże orientacyjny koszt do stanu surowego otwartego domu IZODOM oraz ile zaoszczędzi się na ogrzewaniu w porównaniu z technologią tradycyjną.

Budowa domu to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu, a podstawowym z czynników jest ustalenie kosztów, które pozwolą nam na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek finansowych.

Stosując technologię IZODOM, dedykowaną budownictwu pasywnemu i energooszczędnemu, mamy gwarancję uzyskania niskiego bilansu energetycznego budynku, a co za tym idzie niskich rachunków za ogrzewanie domu, co w porównaniu z tradycyjnymi metodami budowy jest dużo tańszym rozwiązaniem.

Firma powiązana:
Izodom 2000 Polska

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!