Grupa Tubądzin laureatem konkursu "Firma Dobrze Widziana" 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Grupa Tubądzin laureatem konkursu "Firma Dobrze Widziana" 2021

Grupa Tubądzin została uhonorowana tytułem "Firmy Dobrze Widzianej" w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom prowadzącym biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzącym wiedzę w tym obszarze.

aktualizacja: 2021-12-02 11:37:46

Celem konkursu jest wyłonienie przedsiębiorstw, które w sposób szczególny wyróżniają się aktywnością w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Promują taki sposób zarządzania firmą, który dobrowolnie łączy dążenie do osiągania celów ekonomicznych z dbałością o zrównoważony rozwój ekologiczny i społeczny, ze szczególnym uwzględnieniem polityki wobec pracowników.

Działania CSR są ważnym elementem rozwoju Grupy Tubądzin. Obejmują zarówno obszar środowiska naturalnego i ekologii, odpowiedzialnej produkcji, inwestowania w nowe technologie oraz w zasoby ludzkie, ale też budowania przyjaznego środowiska pracy, dobrych relacji z lokalną społecznością, czy promowania sztuki i wsparcia inicjatyw kulturalnych.

Tubądzin oferuje swoim pracownikom szeroki pakiet socjalny oraz bogaty wachlarz szkoleń. Firma inicjuje także akcje prozdrowotne oraz działania z zakresu wellbeing, m.in. organizację szczepień dla swoich pracowników i członków ich rodzin, czy spotkania z ekspertem medycyny funkcjonalnej i medycyny żywienia. W ramach przeciwdziałania pandemii koronawirusa Grupa Tubądzin i Fundacja Tubądzin wsparły akcje pomocowe skierowane do placówek medycznych. Firma od lat działa też na rzecz kultury, sportu i edukacji. W 2021 roku została Partnerem Teatru Wielkiego - Opery Narodowej przy premierze opery "Cardillac". Tubądzin jest sponsorem klubu sportowego KS Warta Sieradz oraz współudziałowcem i jednym z partnerów Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi. Firma współpracuje ze szkołami średnimi technicznymi oraz szkołami wyższymi, organizując staże i praktyki zawodowe.

Jednym z kluczowych obszarów zaangażowania firmy w strategię społecznej odpowiedzialności jest dbałość o środowisko naturalne, zarówno pod kątem zrównoważonej produkcji, inwestycji w innowacyjne, proekologiczne technologie, jak i organizacji projektów edukacyjnych na rzecz lokalnej społeczności, np. ekospaceru po fabryce w Sieradzu. Produkcja płytek marki Tubądzin odbywa się przy użyciu naturalnych i bezpiecznych materiałów, a także z poszanowaniem cennych złóż i zasobów mineralnych. Firma inwestuje w innowacyjne rozwiązania, jak np. budowę nowoczesnej oczyszczalni wody w fabryce w Sieradzu czy budowę nowej suszarni rozpyłowej w fabryce w Ozorkowie, która umożliwia firmie redukcję zużycia gazu ziemnego aż o 25%.

Uroczysty finał tegorocznej edycji konkursu "Firma Dobrze Widziana" odbył się 30 listopada w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Finał Konkursu Firma Dobrze Widziana (grupowe) (fot. BCC)
Finał Konkursu Firma Dobrze Widziana (grupowe) (fot. BCC)
Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje