OBI: Jeszcze więcej inspiracji i rozwiązań Zrób to Sam

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
OBI: Jeszcze więcej inspiracji i rozwiązań Zrób to Sam

OBI prezentuje: submarkę, hasło i kampanię w duchu inspiracji oraz odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klientów.

aktualizacja: 2021-11-24 10:42:29

OBI wspiera Klientów w tworzeniu piękniejszych domów i ogrodów przez: szeroki asortyment, fachową obsługę, usługi projektowania oraz inspirowanie najnowszymi trendami.

Od 29 września 2021r. przy logo OBI pojawia się nowe hasło: "Zrobisz to z OBI". Zachęca do aranżowania domów z pomysłami, produktami i doradztwem OBI. To deklaracja: każdy pomysł uda się zrealizować z OBI. Hasło wprowadzane jest globalnie.

Nowa marka Create by OBI

Submarka: Create by OBI to pomysły na meble i dekoracje do samodzielnego zrobienia oraz na stylowe wnętrza. Stanowi nowatorskie podejście do projektów Zrób to Sam i produktową nowość na rynku DIY.

Na create.obi.pl znajdziemy instrukcje budowy m.in.: łóżek, sof, stolików, regałów, ale i prostszych dekoracji, jak: lampka na biurko, ramka do zdjęć czy kwietnik. Wszystkie można malować i ozdabiać wg własnego pomysłu.

Klienci otrzymają opcje "Zrób to sam" i "Shop the look". Pierwsza to samodzielne kompletowanie oraz indywidualizacja zestawu. Druga to kupno gotowych setów w określonej stylistyce.

Rynek nieustannie się zmienia i zmieniają się potrzeby naszych Klientów. Chcemy dostarczać kompleksowych i inspirujących pomysłów na wnętrza, jak również spełnić oczekiwania majsterkowiczów. W tym sezonie stawiamy na inspiracje poprzez gotowe pomysły dopasowane do indywidualnych stylów naszych Klientów – bez względu na wiek czy zainteresowania. Inspirujemy też do działania w duchu Zrób to Sam, bo własnoręczne wykonywanie mebli czy akcesoriów to pomysł na ciekawe spędzanie czasu i kreatywny rozwój umiejętności – przekonuje Tomasz Starczynowski, Dyrektor Handlowy OBI.

Kampania promująca Create by OBI

Pomysłów dostarczy kampania "1000 pomysłów. Jaki jest Twój?". To wybór oryginalnych aranżacji bazujących na asortymencie OBI zebranych w inspiracyjnym katalogu dostępnym w sklepach i online. Pomysły będą promowane też w sklepach, na stronie internetowej i w mediach społecznościowych OBI.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje