Ekonomiczny i funkcjonalny dom do 70 m2 powierzchni zabudowy! Odkryj atuty tego projektu z kolekcji ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Ekonomiczny i funkcjonalny dom do 70 m2 powierzchni zabudowy! Odkryj atuty tego projektu z kolekcji ARCHON+

To atrakcyjna propozycja dla osób, poszukujących niewielkiego i wygodnego domu z poddaszem użytkowym. Wnętrze oferuje starannie zaprojektowany układ funkcjonalny, obejmujący: salon, jadalnię, kuchnię, gabinet, 3 sypialnie, 2 łazienki oraz garderobę.

aktualizacja: 2021-11-15 05:44:21

Atutem projektu "Dom w kronselkach" jest prosta forma bryły i dachu, dzięki czemu realizacja będzie przebiegać sprawnie i ekonomicznie. Na stronie Pracowni ARCHON+ można sprawdzić rzeczywiste koszty budowy "Domu w kronselkach", opracowane wg minimalnych oraz średnich stawek krajowych Sekocenbud.

Powierzchnia zabudowy "Domu w kronselkach" nie przekracza 70 m2, dzięki czemu projekt łatwo wpisuje się w małe działki.

Dom w kronselkach - wizualizacja
Dom w kronselkach - wizualizacja

Nowoczesny charakter budynku podkreśla jasna elewacja z elementami grafitowego tynku i naturalnej, drewnianej okładziny. Duże, odpowiednio rozmieszczone przeszklenia gwarantują wspaniałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Efektownie prezentuje się strefa dzienna z przesuwnym otwarciem w salonie, które w harmonijny sposób integruje wnętrze z tarasem i ogrodem. Sąsiadująca z jadalnią kuchnia wyróżnia się optymalną organizacją funkcji, oferuje obszerne blaty robocze i liczne szafki do przechowywania. Komfort pracy zwiększa duże, narożne okno.

Dom w kronselkach - rzut parteru i poddasza
Dom w kronselkach - rzut parteru i poddasza

Na parterze zaprojektowano także dodatkowy pokój, który w zależności od potrzeb, można użytkować jako gabinet do pracy lub pokój dla gości. Jego atutem jest szerokie przeszklenie i bezpośredni dostęp do ogrodu. Łazienkę na parterze można wyposażyć w nowoczesny prysznic, a w wiatrołapie przewidziano miejsce na pojemne szafy. Obszerną kotłownię gazową można połączyć z funkcją pralni, co z pewnością ułatwi organizację domowych prac.

Strefa nocna domu na poddaszu to zaciszny azyl mieszkańców. Zaprojektowano tutaj dużą sypialnię rodziców z garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienkę. Szerokie, nowoczesne portfenetry wprowadzają do wszystkich pokoi odpowiednią ilość naturalnego światła.

Na www.archon.pl można sprawdzić szczegółowe informacje o projekcie "Dom w kronselkach" oraz obejrzeć pełną ofertę z kolekcji: projekty domów do 70 m2 zabudowy.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje