HomeKONCEPT 82 - nowoczesny i funkcjonalny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
HomeKONCEPT 82 - nowoczesny i funkcjonalny

Przestrzeń, relaks, prywatność, duży salon, ogród... najczęściej takie słowa ma w głowie każdy, kto myśli o budowie własnego domu. Jeśli dodamy do nich nowoczesność, elegancja i płaski dach - dostaniemy projekt HomeKONCEPT 82. Dom wprost idealny dla miłośników przestronnych wnętrz i nowoczesnej architektury!

aktualizacja: 2021-11-08 05:27:37

HomeKONCEPT 82 mimo swoich 160 m2 powierzchni jest niezwykle lekki i delikatny w odbiorze. Dzieje się tak za sprawą aranżacji górnej kondygnacji. Została ona wysunięta poza główną linię elewacji i niemal wisi nad wejściem do budynku. Do tego stalowe słupy zaaranżowane w strefie wejściowej podbijają to wrażenie. Wydaje się że ich zadaniem jest wspieranie całego piętra. Stalowe lamele są również wykorzystane przy aranżacji ściany na górnym tarasie. W sposób bardzo przemyślany zostały ukryte pod nimi kominy. Dzięki temu zabiegowi dach na budynku wydaje się jedną taflą. Oszczędna elewacja zaaranżowana w białym kolorze z elementami z grafitowego kamienia oraz stolarka okienna i drzwiowa w tym samym odcieniu dodatkowo podkreślają nowoczesność tego projektu.

Wnętrze HomeKONCEPT 82 to w dalszym ciągu ukłon w stronę nowoczesności. Na parterze zaplanowano przestronną strefę dzienną z ogromnym panoramicznym przeszkleniem na jednej ze ścian. Tutaj również przewidziano gabinet, czyli przestrzeń tak ważną w czasach, kiedy praca zdalna staje się już niemal codziennością dla wielu z nas. Piętro to trzy ustawne i przestronne sypialnie. Jedna z nich została zaprojektowana jako master bedroom, czyli z własną łazienką i garderobą. W ten sposób uzyskano niezwykle intymną przestrzeń dla właścicieli domu.

Projekt HomeKONCEPT 82
Projekt HomeKONCEPT 82

W HomeKONCEPT 82 położono duży nacisk na zaplanowanie przestrzeni na wszelkie pomieszczenia gospodarcze, tak niezbędne przy porządkowaniu naszej codzienności. Mamy tutaj np. spiżarnię do której wchodzimy z kuchni. Miejsce bardzo praktyczne w którym możemy przechowywać dodatkową paczkę herbaty, makaronu czy robota kuchennego, który rzadko kiedy jest ozdobą kuchni. Na etapie projektowym pomyślano również o wydzieleniu miejsca na pralnię i kotłownię. W tym projekcie mamy też dodatkowe pomieszczenie gospodarcze do którego możemy wejść zarówno z wewnątrz jak i z zewnątrz budynku. Dzięki temu jest to miejsce wprost idealne do przechowywania np. kosiarki i innych narzędzi niezbędnych przy pielęgnacji ogrodu.

Oszczędna forma, płaski dach oraz funkcjonalność, która odpowiada na potrzeby mieszkańców to cechy za które inwestorzy docenili ten projekt.

www.homekoncept.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje