Komfort i wygoda w niskiej temperaturze z podgrzewaną odzieżą MILWAUKEE®

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Komfort i wygoda w niskiej temperaturze z podgrzewaną odzieżą MILWAUKEE®

Niskie temperatury i trudne warunki pogodowe często utrudniają komfortową i wydajną pracę na budowie, podczas prac dekarskich czy elektroinstalacyjnych. Żeby zapewnić specjalistom możliwość pracy w każdych warunkach pogodowych MILWAUKEE® już od ponad dekady rozwija linię odzieży podgrzewanej. Wśród dostępnych produktów są m.in. kurtki, bluzy, kamizelki i koszulki, które dzięki swojej jakości i wydajności dla wielu użytkowników stały się obowiązkowym, wyposażeniem podczas wykonywania zadań w sezonie jesiennym i zimowym.

aktualizacja: 2021-12-01 08:47:25

Nowa generacja podgrzewanych kurtek od MILWAUKEE®

MILWAUKEE® właśnie wprowadziło na rynek trzy nowe modele podgrzewanych kurtek premium w kolorach czarnym (M12 HJ BL5-0), szarym (M12 HJ GREY5-0) i moro (M12 HJ CAMO6-0). Są one następcami pierwszej generacji ogrzewanych kurtek MILWAUKEE®, które pojawiły się na rynku w 2009 i z miejsca podbiły serca użytkowników z wielu branż.

To co cechuje odzież roboczą od MILWAUKEE® to najwyższa jakość materiałów i wykonania. Nie inaczej jest w przypadku nowych kurtek, trzy modele, które weszły na rynek są wykonane z wytrzymałego materiału TOUGHSHELL™. Jest on 80% bardziej rozciągliwy niż inne materiały, z których wykonuje się odzież, dodatkowo zapewnia do pięciu razy dłuższą żywotność. Kurtki są także odporne na wodę i wiatr oraz przystosowane do użycia w pralkach i suszarkach.

Odzież robocza od MILWAUKEE®

O zapewnienie odpowiedniej temperatury dba pięć stref grzewczych z włókna węglowego, które rozprowadzają ciepło do głównych obszarów ciała oraz kieszeni z przodu i z tyłu. Nowy materiał wewnętrznej wyściółki kurtek, optymalizuje przenoszenie ciepła na ciało użytkownika. Wszystkie zastosowane technologie sprawiają, że nowe kurtki od MILWAUKEE® są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o efektywność, wydajność i utrzymywanie ciepła. Dlatego potrzebują zaledwie 2,5 minuty, aby osiągnąć optymalną temperaturę.

Dzięki akumulatorowi M12™ REDLITHIUM™ 3.0 Ah czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do 8 godzin. Dla wygody akumulator można umiejscowić w tylnej lub przedniej kieszeni - co jest przydatne na przykład podczas prowadzenia pojazdu. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™. Kurtki mają też ładowarkę M12™ z wyjściem USB 1A, która umożliwia podłączanie urządzeń mobilnych. Posiadają też łatwy w obsłudze regulator ciepła, w postaci sterowanego dotykowo panelu ze wskaźnikiem LED - ciepło można regulować na trzech poziomach.

W ofercie firmy są także dwa modele kurtek puchowych - damska (M12 HJP LADIES-0) i męska (M12 HJP-0). Obie wykonane są z odpornego na rozdarcia poliestru, mają też wzmocniony materiał w miejscach szczególnie podatnych na przetarcia. Są oczywiście odporne na wodę i wiatr, gwarantując komfort pracy podczas trudnej pogody.

Kurtki puchowe - damska (M12 HJP LADIES-0) i męska (M12 HJP-0)
Kurtki puchowe - damska (M12 HJP LADIES-0) i męska (M12 HJP-0)

Podgrzewana odzież jest dobra nie tylko na mrozy

MILWAUKEE® w tej kategorii oferuje nie tylko kurtki, które mogą być wykorzystywane podczas prac w niskiej temperaturze, ale także lżejszą odzież idealną na przykład jesienią. Dostępne są m.in. podgrzewane bluzy w dwóch kolorach, kamizelki w wersji męskiej i damskiej oraz koszulka.

M12™ bluza podgrzewana czarna (M12 HH BL3-0) i szara (M12 HH GREY3-0) posiadają trzy strefy grzania z włókna węglowego, które zapewniają równomierną dystrybucję ciepła i ogrzewanie najważniejszych partii ciała. Poziom ciepła można regulować specjalnym przyciskiem, dostępne są trzy poziomy wysoki, średni i niski. Bluzy zostały przygotowane z myślą o pracy na placach budów dlatego kaptur jest przystosowany do tego, aby mieścił się pod kaskiem. Mają też zaprojektowaną specjalną kieszeń na telefon. Bluzy mają też schowek na akumulator, jest to ukryta kieszeń, która jest umiejscowiona tak, żeby nie przeszkadzała użytkownikowi w noszeniu bluzy. Akumulator M12™ REDLITHIUM™ 2.0 Ah zapewnia do 8 godzin pracy na jednym naładowaniu, a elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™.

Firma MILWAUKEE® przygotowała też dwa modele kamizelek puchowych, damską (M12 HBWP LADIES-0) i męską (M12 HBWP-0). Zostały one zaprojektowane tak, aby jak najlepiej odpowiadały wymaganiom użytkowników obojga płci. Kamizelki są wykonane z odpornego na rozdarcia poliestru, mają też wzmocniony materiał w miejscach szczególnie podatnych na przetarcia. Są odporne na wodę i wiatr, dzięki czemu zapewniają trwałość i komfort pracy w trudnych warunkach. Kamizelki puchowe są zasilane akumulatorami M12™ REDLITHIUM™ i posiadają strefy grzewcze z włókna węglowego rozprowadzające ciepło po klatce piersiowej i plecach. Podobnie jak bluzy, także kamizelki są zasilane akumulatorem 2.0 Ah, który zapewnia do 6 godzin grzania na jednym naładowaniu. Są też kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™. Regulacja poziomu grzania odbywa się za pomocą przycisku LED, który pozwala na wybór 1 z 3 poziomów grzania, dostarczając tyle ciepła, ile aktualnie potrzebuje użytkownik.

W ofercie MILWAUKEE® jest także podgrzewana koszulka akumulatorowa (L4 HBLB-301). Jest ona zrobiona z wytrzymałego i odpornego na mechacenie materiału, który zapewnia ciepło oraz utrzymuje skórę suchą. Raglanowe rękawy oraz brak szwów ułatwiają ruchy użytkownika i zapewniają wysoki komfort noszenia. Wytwarzane ciepło jest rozprowadzane na klatkę piersiową i plecy, a do pełnego rozgrzania wystarczy zaledwie 2,5 minuty. Jest to możliwe dzięki technologii akumulatorowej REDLITHIUM™ serii L4, która zapewnia do 180 minut ciepła na jednym ładowaniu. Akumulator, który ładuje się przez USB, jest schowany w specjalnej kieszeni co sprawia, że nie przeszkadza on użytkownikowi podczas pracy. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku LED, który pozwala na wybór 1 z 2 ustawień grzania.

Podgrzewana odzież od MILWAUKEE®

Tak jak wcześniej wspominane kurtki, także lżejsza odzież - bluzy, kamizelki i koszulki są przystosowane do prania i suszenia w pralce. Dzięki temu można w łatwy sposób utrzymać je w czystości.

Podgrzewana odzież od MILWAUKEE® to pewność komfortu, wydajności, najlepszych materiałów i wykorzystanych technologii. Kurtki, bluzy, kamizelki czy koszulki podczas pracy w niskiej temperaturze eliminują konieczność noszenia wielu warstw odzieży, a wygodne ustawienia grzania umożliwiają dostosowanie jego intensywności do różnych warunków pogodowych. Dzięki podgrzewanym kurtkom, bluzom czy kamizelkom od MILWAUKEE® praca na zewnątrz jesienią lub zimną nie musi oznaczać marznięcia i braku komfortu.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje