Ceny STALI i STYROPIANU już spadają! Sprawdź, ile kosztuje budowa domu 2022

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Ceny STALI i STYROPIANU już spadają! Sprawdź, ile kosztuje budowa domu 2022

Planujesz budowę domu i chcesz poznać aktualne wyceny? Zajrzyj na stronę Pracowni ARCHON+ i porównaj koszty budowy 2022 dla wybranych projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz piętrowych o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, 120 m2 oraz 150 m2.

aktualizacja: 2022-07-22 11:17:12

Po zwyżkach cen stali i styropianu, jakie odnotowywano w pierwszych miesiącach 2022 roku, nareszcie nadszedł czas stopniowego powrotu do stabilizacji na rynku budowlanym.

Spadki cen stali potwierdzają indeksy Polskiej Unii Dystrybutorów Stali (PUDS), która publikuje zestawienia minimalnych i maksymalnych cen wyrobów stalowych, a dane są aktualizowane na bieżąco raz w tygodniu. Widoczna jest także tendencja spadkowa cen styropianu grafitowego. Jego cena w czerwcu była już o ok. 30% niższa w porównaniu z momentem szczytowym z połowy kwietnia 2022 r. Tańszy jest także styropian eps i biały elewacyjny.

Te informacje z pewnością ucieszą wszystkich Inwestorów, a szczegółowe zestawienia przedstawiono w artykule: Koszty budowy domu 2022 r. Spadają ceny stali i styropianu. Ponadto, zamieszczono w nim porównanie aktualnych kosztów budowy wybranych domów jednorodzinnych o powierzchni: 100 m2, 120 m2, 150 m2.

Zapraszamy do lektury na www.archon.pl.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!