Ceny STALI i STYROPIANU już spadają! Sprawdź, ile kosztuje budowa domu 2022

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Ceny STALI i STYROPIANU już spadają! Sprawdź, ile kosztuje budowa domu 2022

Planujesz budowę domu i chcesz poznać aktualne wyceny? Zajrzyj na stronę Pracowni ARCHON+ i porównaj koszty budowy 2022 dla wybranych projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz piętrowych o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, 120 m2 oraz 150 m2.

aktualizacja: 2022-07-22 11:17:12

Po zwyżkach cen stali i styropianu, jakie odnotowywano w pierwszych miesiącach 2022 roku, nareszcie nadszedł czas stopniowego powrotu do stabilizacji na rynku budowlanym.

Spadki cen stali potwierdzają indeksy Polskiej Unii Dystrybutorów Stali (PUDS), która publikuje zestawienia minimalnych i maksymalnych cen wyrobów stalowych, a dane są aktualizowane na bieżąco raz w tygodniu. Widoczna jest także tendencja spadkowa cen styropianu grafitowego. Jego cena w czerwcu była już o ok. 30% niższa w porównaniu z momentem szczytowym z połowy kwietnia 2022 r. Tańszy jest także styropian eps i biały elewacyjny.

Te informacje z pewnością ucieszą wszystkich Inwestorów, a szczegółowe zestawienia przedstawiono w artykule: Koszty budowy domu 2022 r. Spadają ceny stali i styropianu. Ponadto, zamieszczono w nim porównanie aktualnych kosztów budowy wybranych domów jednorodzinnych o powierzchni: 100 m2, 120 m2, 150 m2.

Zapraszamy do lektury na www.archon.pl.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!