Wygodny, prosty i tani dom do 70 m2 powierzchni zabudowy! Poznaj ten projekt ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wygodny, prosty i tani dom do 70 m2 powierzchni zabudowy! Poznaj ten projekt ARCHON+

Wnętrze pełne wygody i sprawdzonych rozwiązań funkcjonalnych oraz niskie koszty budowy to atuty "Domu w malinówkach 18", interesującej propozycji z kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Dom sprawdzi się w realizacji na małych działkach, powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 m2. Źródłem oszczędności podczas budowy będzie sprawne tempo prac, co pozwoli zminimalizować koszty robocizny, poza tym zwarta bryła przekłada się na mniejsze zużycie materiałów budowlanych i izolacyjnych, a ułożenie dwuspadowego dachu nie wymaga wielu obróbek i kosztownych elementów wykończeniowych.

aktualizacja: 2021-10-07 05:45:06

Projekt "Dom w malinówkach 18" dowodzi, że prosta, niewielka bryła domu nie musi być nudna. Wręcz przeciwnie, może prezentować się bardzo atrakcyjnie i nowocześnie. Subtelną i pełną elegancji ozdobą jest tutaj drewniana okładzina. Dodaje naturalnego piękna i tworzy z jasną kolorystką tynków harmonijną kompozycję, dzięki której prosta forma zyskuje nowoczesny charakter i płynnie wtapia się w otaczający krajobraz.

Sprawdź rzeczywiste, aktualne koszty budowy "Domu w malinówkach 18".

Projekt Dom w malinówkach 18 - wizualizacja
Projekt "Dom w malinówkach 18" - wizualizacja

Układ funkcjonalny "Domu w malinówkach 18" oferuje wygodną, otwartą przestrzeń dzienną na parterze oraz zaciszną część prywatną z sypialniami na poddaszu. Projekt znakomicie wykorzystuje potencjał niewielkiego metrażu.

  • powierzchnia użytkowa - 90,09 m2
  • powierzchnia kotłowni - 2,97 m2
  • powierzchnia zabudowy - 69,85 m2
  • minimalne wymiary działki - 16,8 x 15,9 m
Projekt Dom w malinówkach 18 - rzut parteru i poddasza
Projekt "Dom w malinówkach 18 - rzut parteru i poddasza

Duże przeszklenia w salonie oraz w jadalni pozwalają doskonałe doświetlić wnętrze i jednocześnie zapewniają wygodny dostęp do narożnego tarasu. To idealne miejsce na zewnętrzną, słoneczną jadalnię oraz kącik relaksu z zestawem ogrodowych mebli. W kuchni można zaaranżować wysoką zabudowę, wygodne blaty do przygotowywania potraw, a w zlokalizowanej tuż obok spiżarni przechowamy zapasy spożywcze.

Na parterze zaprojektowano także ustawny pokój z widokiem na ogród, który można użytkować jako gabinet lub dostosować jego przeznaczenie do aktualnych potrzeb mieszkańców. Znajdująca się obok łazienka mieści nowoczesny prysznic, a dostępna z wiatrołapu kotłownia, dzięki połączeniu z funkcją pralni, ułatwia organizację codziennych prac.

Poddasze to ustawna, optymalnie zagospodarowana przestrzeń prywatna, w której na domowników czekają trzy sypialnie z nowoczesnymi portfenetrami. W każdej z nich przewidziano sporo miejsca do przechowywania w postaci pojemnych szaf ubraniowych. Program strefy nocnej dopełnia ustawna łazienka z miejscem na wannę i prysznic.

W bogatej ofercie Pracowni ARCHON+ dostępnych jest blisko 2200 gotowych projektów domów, wśród których "Domy w malinówkach" tworzą liczną i różnorodną kolekcję. Warto przypomnieć, że do każdego projekty domu ARCHON+ można zamówić aktualny kosztorys budowlany.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA