Planujesz budowę domów na sprzedaż? Poznaj Najlepsze PROJEKTY ARCHON+ na Twoje Osiedle!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Planujesz budowę domów na sprzedaż? Poznaj Najlepsze PROJEKTY ARCHON+ na Twoje Osiedle!

Podstawą dobrej inwestycji i komercyjnego sukcesu jest dobry projekt! Taki, który zagwarantuje duże zainteresowanie nabywców, zachwyconych atrakcyjnym wyglądem domu lub osiedla oraz funkcjonalnością wnętrz, a jednocześnie zapewni Inwestorowi wysoką rentowność przedsięwzięcia.

aktualizacja: 2021-09-03 12:41:12

Biuro Projektów ARCHON+ w ramach swojej kolekcji, liczącej blisko 2200 gotowych projektów domów, posiada projekty domów bliźniaczych, projekty domów szeregowych, projekty domów do intensywnej zabudowy jednorodzinnej, dzięki którym, na terenach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, można zrealizować kameralne budynki wielolokalowe, wykorzystując w maksymalny sposób potencjał działki, a także projekty budynków wielorodzinnych, wyróżniające się wysokim poziomem rentowności i PUM (Powierzchnia Użytkowa Mieszkalna) sięgającym nawet 93%! Atutem oferty są proste rozwiązania konstrukcyjne, które umożliwiają oszczędności na etapie realizacji inwestycji, poprzez mniejsze zużycie materiałów budowlanych, szybszą budowę i odpowiednio niższe koszty robocizny.

Uwadze deweloperów oraz osób inwestujących w budynki mieszkalne polecamy bezpłatny E-katalog dla Dewelopera ARCHON+. Pracownia prezentuje w nim najnowsze projekty domów, które odpowiadają aktualnym trendom architektonicznym i zapewniają mieszkańcom wysoki komfort użytkowania.

Wszystkie zaprezentowane w katalogu projekty posiadają aktualne koszty budowy na II kwartał 2021 r., wyliczone na podstawie cen krajowych, publikowanych w zeszytach Sekocenbud.

Do każdego projektu domu ARCHON+ oferuje również kosztorys budowlany, z którym inwestycję można zrealizować taniej, szybciej i sprawniej! Jest on bardzo przydatnym narzędziem na etapie planowania i organizacji budowy, wyceny robót oraz prowadzenia prac budowlanych, aż po zakończenie i rozliczenie kosztów.

Biuro Projektów ARCHON+ gwarantuje także profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji, począwszy od pomocy w doborze odpowiedniego projektu, poprzez analizę możliwości inwestycyjnych terenu i przygotowanie koncepcji zagospodarowania działki, po profesjonalne, bezpłatne konsultacje podczas prowadzenia budowy.

Pracownia zachęca do skorzystania z formularza doboru projektu, na podstawie którego Doradcy ARCHON+ przygotują i prześlą na podany przez Państwa e-mail zestawienie projektów, spełniających określone kryteria.

W ramach współpracy można również liczyć na pomoc w promocji i sprzedaży inwestycji. Więcej informacji w art. Zrealizuj tanio i szybko osiedla i budynki wielorodzinne.

tel.12 37 21 990
e-mail: deweloper@archon.pl
www.archon.pl/deweloper

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA