Tani dom do 70 m2 powierzchni zabudowy - POZNAJ projekt z kolekcji ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Tani dom do 70 m2 powierzchni zabudowy - POZNAJ projekt z kolekcji ARCHON+

Niewielki dom z wygodnym wnętrzem, który z powodzeniem można zrealizować także na wąskiej działce. Prosta konstrukcja bryły i dachu pozwala zminimalizować koszty budowy. Prezentujemy bliżej jedną z najnowszych propozycji w ofercie Pracowni ARCHON+!

aktualizacja: 2021-08-18 04:49:59

"Dom w zielistkach 20" to projekt, którego atutem są ekonomiczne koszty budowy oraz możliwość szybkiej realizacji. Na wysokość kosztów budowy, a także późniejsze wydatki eksploatacyjne w pozytywny sposób wpływają: zwarta forma budynku i dach dwuspadowy. "Dom w zielistkach 20" jest reprezentantem kolekcji: projekty domów do 70 m2 powierzchni zabudowy. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom przestrzennym i racjonalnej organizacji powierzchni jego niewielkie wnętrze jest bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

  • powierzchnia użytkowa - 88,35 m2
  • powierzchnia kotłowni - 4,37 m2
  • powierzchnia zabudowy - 69,51 m2
  • szacunkowe koszty budowy domu w stanie surowym zamkniętym - ok. 146 tys. zł netto
  • minimalne wymiary działki - 18,1 x 15,6 m
Projekt Dom w zielistkach 20 - wizualizacja

Nowoczesny styl wykończenia podkreśla jasna elewacja z akcentami grafitowego tynku oraz drewnianej okładziny, wprowadzonej w strefie wejściowej i tarasowej. Subtelne boniowanie rysuje na elewacji granicę pomiędzy kondygnacją parteru i poddasza. Usytuowany od strony ogrodu taras pełni funkcję strefy wypoczynku na świeżym powietrzu. Przesłona w postaci drewnianej pergoli, w połączeniu z pnącymi roślinami, markizą lub zasłonami stworzy zaciszną przestrzeń letniego relaksu.

Dom w zielistkach 20 - rzut parteru i rzut poddasza
Dom w zielistkach 20 - rzut parteru i rzut poddasza

W układzie funkcjonalnym parteru przewidziano ustawny i otwarty na taras salon, część jadalnianą oraz jasną i funkcjonalną kuchnię z miejscem na wysoką zabudowę. Wkomponowana w przestrzeń pod schodami spiżarnia oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania, w zależności od potrzeb można do niej także wstawić dodatkową zamrażarkę. W centralnym punkcie strefy dziennej zaprojektowano kominek.

Dodatkowy pokój na parterze to pomieszczenie, którego przeznaczenie rodzina może dostosować do swoich bieżących potrzeb. Został zaprojektowany w drugiej części parteru, oferuje więc optymalne warunki do pracy biurowej lub nauki, a bezpośrednie wyjście do ogrodu jest jego dodatkowym atutem. Tuż obok znajduje się łazienka z prysznicem, a dostępna z wiatrołapu kotłownia gazowa została połączona z funkcją praktycznej pralni.

Poddasze to wygodna, dobrze doświetlona strefa prywatna domu, którą współtworzą trzy sypialnie z szerokimi portfenetrami oraz łazienka. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą, w której można zastosować praktyczny system drążków ubraniowych.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na www.archon.pl, gdzie można obejrzeć także pełną ofertę Pracowni.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA