Zamów najnowszy katalog z projektami domów ARCHON+!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Zamów najnowszy katalog z projektami domów ARCHON+!

Najnowsze wydanie katalogu "DOMY, KTÓRE KOCHACIE", pełne najpiękniejszych projektów ARCHON+, jest już w sprzedaży. Jeżeli planujesz budowę domu, koniecznie zamów tę publikację!

aktualizacja: 2022-01-14 12:23:58

Tradycyjnie, katalog można kupić w punktach sprzedaży prasy w całym kraju lub zamówić na stronie internetowej Pracowni.

Tu możesz zamówić najnowszy katalog "DOMY, KTÓRE KOCHACIE".

W najnowszym wydaniu katalogu ARCHON+ poleca uwadze Inwestorów 196 wyjątkowych projektów domów, wśród których znalazło się aż 48 NOWOŚCI.

Zaprezentowano w nim domy parterowe, z poddaszem użytkowym oraz piętrowe, wybrane spośród kolekcji liczącej ponad 2200 projektów. Duża różnorodność oferty sprawia, że spełnia ona rozmaite indywidualne oczekiwania Inwestorów. Wiele propozycji to projekty domów tanich w budowie, stworzone z myślą o optymalizacji kosztów realizacji inwestycji, wyróżniające się prostą konstrukcją bryły i dachu.

W tym wydaniu katalogu Pracownia przedstawia także szereg interesujących propozycji z kategorii: projekty domów do 70 m2 powierzchni zabudowy, które zgodnie z obowiązującymi przepisami można realizować na podstawie uproszczonych procedur. O szczegółach można przeczytać w części redakcyjnej wydania.

Wszystkie Projekty Domów ARCHON+ są zgodne z WT 2021, a konstrukcja budynków dostosowana jest do europejskich norm projektowania konstrukcji Eurokod.

Katalog został wydany w dwóch wersjach okładek. Jedną z nich zdobi "Dom pod brzoskwinią (G2E)" - komfortowy dom z poddaszem użytkowym i wentylacją mechaniczną w standardzie, na drugiej okładce zaprezentowano "Dom w trytomach" - idealny dla Inwestorów, których marzeniem jest nieduży, funkcjonalny dom do 70 m2 zabudowy.

Jak zawsze w katalogu znalazły się także zdjęcia z najpiękniejszych realizacji projektów ARCHON+, które dla przyszłych Inwestorów z pewnością będą źródłem inspirujących pomysłów.

Przypominamy, że na stronie ARCHON+ można również zamówić bezpłatne wydanie katalogu.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje