HomeKONCEPT 66 A DL - nowoczesny, wygodny, inspirowany naturą

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HomeKONCEPT 66 A DL - nowoczesny, wygodny, inspirowany naturą

Lato, słońce, morze, las... to sprawy, które w wakacyjne miesiące zajmują nasze myśli. Marzymy o tym, by popołudnie lub weekend spędzić blisko natury, wyjść na długi spacer lub napić się kawy, patrząc na jezioro.

aktualizacja: 2021-08-04 05:02:06

Projekt domu HomeKONCEPT 66 A DL pomoże zamienić marzenia w realne plany. To dom, który ma wszystko, czego można oczekiwać od domu letniskowego - atrakcyjną bryłę, bogaty układ funkcjonalny i ogromny taras. W efekcie końcowym fantastycznie się wpisuje w każdy krajobraz czy to górki czy to ten nad brzegiem jeziora.

Co wyróżnia ten projekt? Atrakcyjna, nowoczesna elewacja zaprojektowana z naturalnego kamienia, ćwierćbali i tynku. Grafitowa dachówka i ciemna stolarka okienna podkreślają jego nowoczesny charakter. Oprócz bryły, spojrzenia przyciągają okna, które przyjęły formę ogromnych, dwukondygnacyjnych przeszkleń. Dzięki nim elewacja zyskała jeszcze dodatkowy nietuzinkowy element, a do wnętrza domu dociera ogromna ilość dziennego światła.

HomeKONCEPT 66 A DL - wnętrze wizualizacja
HomeKONCEPT 66 A DL - wnętrze wizualizacja

HomeKONCEPT 66 A DL to nieco ponad 120 m2 niezwykle funkcjonalnie rozplanowanej przestrzeni. Centralną częścią domu, wręcz jego ozdobą i największym atutem, jest strefa dzienna. Architekci HomeKONCEPT "pozbyli" się tutaj sufitu nad salonem i cała strefa dzienna "kończy się" tuż pod dachem. Dodatkowo, cała przeszklona ściana od samej podłogi aż po sklepienie, nadaje poczucie niesamowitej lekkości i przestronności, a światło i natura niemal spajają się z wnętrzem. W tym niezwykle kompaktowym domu znajdziemy oprócz strefy dziennej trzy sypialnie, łazienkę, saunę i pomieszczenie gospodarcze. Jednym słowem - wszystko, co jest potrzebne w domu letniskowym, a nawet więcej.

Dodatkowym atutem jest bardzo duży częściowo zadaszony taras i przestrzeń komunikacyjna na poddaszu. Ta przestrzeń ma prawie 18 m2 i fantastyczny widok na strefę dzienną. Można na zaaranżować np. bibliotekę, strefę zabaw lub dodatkową przestrzeń wypoczynkową.

www.homekoncept.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA