Tani w budowie i komfortowy dom dla rodziny! Poznaj ten projekt ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Tani w budowie i komfortowy dom dla rodziny! Poznaj ten projekt ARCHON+

Prosty, ekonomiczny, nowoczesny - taki jest "Dom w malinówkach 14" - projekt z Pracowni ARCHON+. To komfortowy dom z poddaszem użytkowym, spełniający potrzeby współczesnych Inwestorów, który doskonale sprawdzi się w realizacji na niewielkich działkach.

aktualizacja: 2021-06-29 11:20:16

Dobrze zaprojektowana, zwarta bryła "Domu w malinówkach 14" oraz zastosowane rozwiązania architektoniczne korzystnie oddziałują na koszty i tempo budowy, zapewniając jednocześnie oszczędną eksploatację domu.

Dom w malinówkach 14 - wizualizacja

Wykończenie elewacji stanowi kompozycję pełną harmonii i nowoczesnej elegancji. Oprawę z jasnego tynku i grafitowych akcentów dyskretnie zdobi klimatyczna, drewniana okładzina. Charakter domu podkreślają również portfenetry na poddaszu i szerokie przeszklenie w strefie dziennej, które pięknie otwiera wnętrze na taras i umożliwia efektywne pozyskiwanie energii słonecznej.

Dom w malinówkach 14 - rzuty projektu
  • powierzchnia domu - 128,09 m2
  • powierzchnia kotłowni - 4,04 m2
  • program użytkowy - kuchnia, spiżarka, jadalnia, salon, gabinet, 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia
  • minimalne wymiary działki - 19,5 x 16,5 m
  • Koszty budowy "Domu w malinówkach 14" - od tym linkiem można sprawdzić aktualne zestawienia rzeczywistych kosztów wg minimalnych i średnich stawek krajowych

Układ funkcjonalny domu jest bardzo dobrze dostosowany do oczekiwań i trybu życia rodziny z dziećmi. Otwarta przestrzeń dzienna sprzyja wspólnemu spędzaniu wolnego czasu oraz współdzieleniu domowych obowiązków. Wygodna sofa w salonie zaprasza do rodzinnego oglądania ulubionych filmów, a duży stół, w znajdującej się po sąsiedzku jadalni, do celebrowania wspólnych posiłków.

Dom w malinówkach 14 - wizualizacja wnętrza

Wnętrze wspaniale prezentuje się w nowoczesnej aranżacji. O uroku i spójnym charakterze otwartego przestrzeni decyduje konsekwencja w doborze kolorów i materiałów wykończeniowych. Jasne tonacje wprowadzają do wnętrza spokój, sprawiając również, że wizualnie zyskuje ono na przestronności. Przytulny klimat to zasługa naturalnego drewna, wykorzystanego w formie okładziny ściennej, elementów wyposażenia oraz w w zabudowie meblowej. Dla kontrastu wprowadzono beton architektoniczny, którym wyróżniona została m.in. strefa medialna. W jadalni uwagę zwracają dwie półkoliste lampy zawieszone nisko nad stołem, w komplecie znalazły się także ergonomiczne krzesła tapicerowane.

Dom w malinówkach 14 - wizualizacja wnętrza

Kuchnię w ramach strefy dziennej dyskretnie wyodrębnia półwysep z barkiem śniadaniowym, nad którym umieszczono długą nowoczesną lampę z oświetleniem punktowym. Kuchenny blat roboczy sąsiaduje z szerokim oknem, które zapewnia naturalne światło do pracy, zostało ozdobione drewnianą żaluzją. Przyległa do kuchni spiżarnia ułatwia przechowywanie.

Na parterze domownicy mają także do dyspozycji dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na gabinet do pracy zdalnej lub sypialnię gościnną, tym bardziej że tuż obok mieści się łazienka z prysznicem.

Poddasze tworzy komfortową strefę nocną domu. Znajdują się tutaj dwie sypialnie dla dzieci oraz pokój dla rodziców, które oferują mieszkańcom idealne warunki do prywatnego wypoczynku oraz nauki. Dzięki szerokim portfenetrom wszystkie pokoje zyskały dużą ilość naturalnego światła. Przewidziana w projekcie ogólnodostępna garderoba oraz szafy swobodnie pomieszczą ubrania domowników.

Dom w malinówkach 14 - wizualizacja wnętrza

Łazienka posiada rozbudowany program użytkowy, obejmujący narożną wannę, prysznic, a także dwie umywalki, co z pewnością docenią rodziny z dziećmi.

Więcej szczegółów na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA