Komfortowy dom z efektowną lukarną frontową! Interesujący projekt ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Komfortowy dom z efektowną lukarną frontową! Interesujący projekt ARCHON+

"Dom w lucernie 12" to interesujący projekt z kolekcji Pracowni ARCHON+, który łączy nowoczesną estetykę wykończenia z komfortowym i bardzo funkcjonalnym w użytkowaniu wnętrzem. Na powierzchni ok. 124 m2 zaprojektowano 4 pokoje, otwartą kuchnię, spiżarnię, 2 łazienki, 2 garderoby oraz pralnię. W bryłę budynku wpisano również jednostanowiskowy garaż o pow. ok. 19 m2. Atutem projektu jest możliwość realizacji na niezbyt dużych działkach.

aktualizacja: 2021-07-02 05:02:12

Elewacja frontowa "Domu w lucernie 12" zwraca uwagę centralnie umieszczoną lukarną. W jej podcieniu usytuowano wejście główne, praktycznie osłonięte przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Drewniana okładzina o ciepłej barwie, pięknie koresponduje z białym tynkiem i stolarką w kolorze grafitowym. Portfenetry na poddaszu zabezpieczono nowoczesnymi, szklanymi balustradami, podkreślając charakter domu.

Projekt Dom w lucernie 12
Projekt "Dom w lucernie 12"

W ramach części dziennej parteru zaprojektowano przestronny salon z miejscem na narożną sofę, słoneczną jadalnię z dużym stołem przy oknie oraz otwartą kuchnię. W programie użytkowym kuchni uwzględniono możliwość montażu wysokiej zabudowy oraz obszerne blaty do wygodnego przygotowywania posiłków. Dodatkową powierzchnię do przechowywania oferuje spiżarnia, która w optymalny sposób zagospodarowuje przestrzeń pod schodami. Na parterze nie mogło zabraknąć łazienki z prysznicem, dzięki której użytkowanie domu jest jeszcze bardziej komfortowe. Do strefy nocnej na poddaszu prowadzą schody dwubiegowe.

Projekt Dom w lucernie 12 - rzuty

Zaprojektowano tutaj przestronną sypialnię rodziców, przy której mieści się również obszerna garderoba. Do dyspozycji dzieci przewidziano dwa ustawne pokoje z miejscem na wygodne łóżka, biurka i szafy ubraniowe. Wszystkie sypialnie zostały pięknie doświetlone, dzięki zastosowaniu w projekcie szerokich portfenetrów. Układ funkcjonalny poddasza uzupełnia duża łazienka z nowoczesnym prysznicem, pralnia z miejscem do suszenia i prasowania oraz dodatkowa ogólnodostępna garderoba.

A tak prezentuje się strefa dzienna w nowoczesnej aranżacji.

Projekt Dom w lucernie 12 - wizualizacje

Szczegółowe informacje o projekcie oraz aktualne koszty budowy "Domu w lucernie 12" dostępne są na www.archon.pl.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA