Bezpłatny e-katalog z Projektami Domów ARCHON+ już jest dostępny!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Bezpłatny e-katalog z Projektami Domów ARCHON+ już jest dostępny!

Zapraszamy wszystkich planujących budowę domu Inwestorów do pobrania e-katalogu z projektami domów ARCHON+, w którym Pracownia prezentuje wyjątkowe projekty ze swojej różnorodnej oferty.

aktualizacja: 2021-05-18 13:44:28

Forma elektroniczna katalogu pozwoli Państwu swobodnie zapoznać się z propozycjami architektów ARCHON+, korzystając z ulubionego urządzenia. E-katalog jest do pobrania na tej stronie https://www.archon.pl/zamow_bezplatny_katalog 

Zaprezentowane projekty zachwycają designem wykończenia i funkcjonalnymi rozwiązaniami przestrzennymi, gwarantującymi komfortowe użytkowanie, a także pomysłowo zakomponowanymi tarasami. W e-katalogu znajdują się efektowne projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz piętrowe, a wśród nich propozycje z kategorii: projekty domów tanich w budowie - ich głównymi atutami są niskie koszty budowy, funkcjonalne wnętrza i piękna estetyka elewacji.

Warto przypomnieć, że podczas wyboru projektu domu można skorzystać z dostępnej na stronie Pracowni szczegółowej wyszukiwarki i szybko wyłonić grupy projektów, odpowiadające konkretnym założeniom. Można również w dogodnym momencie wypełnić formularz doboru projektu, na podstawie którego doradcy ARCHON+ przygotują listę projektów, spełniających określone kryteria, a następnie prześlą ją e-mailem na wskazany adres.

W ARCHON+ wraz z projektem można kupić w promocyjnej cenie kosztorys budowlany, bazujący na rzeczywistych stawkach krajowych Sekocenbud, który ułatwi pracę podczas przygotowań budowy oraz w trakcie realizacji inwestycji. Wszystkie projekty domów ARCHON+ są zgodne z Warunkami Technicznymi 2021, jednocześnie konstrukcja budynków jest dostosowana do europejskich norm projektowania konstrukcji Eurokod. Projekty można także zamówić w formie zgodnej z Nowym Prawem budowlanym.

Więcej informacji na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje