Bezpłatny e-katalog z Projektami Domów ARCHON+ już jest dostępny!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Bezpłatny e-katalog z Projektami Domów ARCHON+ już jest dostępny!

Zapraszamy wszystkich planujących budowę domu Inwestorów do pobrania e-katalogu z projektami domów ARCHON+, w którym Pracownia prezentuje wyjątkowe projekty ze swojej różnorodnej oferty.

aktualizacja: 2021-05-18 13:44:28

Forma elektroniczna katalogu pozwoli Państwu swobodnie zapoznać się z propozycjami architektów ARCHON+, korzystając z ulubionego urządzenia. E-katalog jest do pobrania na tej stronie https://www.archon.pl/zamow_bezplatny_katalog 

Zaprezentowane projekty zachwycają designem wykończenia i funkcjonalnymi rozwiązaniami przestrzennymi, gwarantującymi komfortowe użytkowanie, a także pomysłowo zakomponowanymi tarasami. W e-katalogu znajdują się efektowne projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz piętrowe, a wśród nich propozycje z kategorii: projekty domów tanich w budowie - ich głównymi atutami są niskie koszty budowy, funkcjonalne wnętrza i piękna estetyka elewacji.

Warto przypomnieć, że podczas wyboru projektu domu można skorzystać z dostępnej na stronie Pracowni szczegółowej wyszukiwarki i szybko wyłonić grupy projektów, odpowiadające konkretnym założeniom. Można również w dogodnym momencie wypełnić formularz doboru projektu, na podstawie którego doradcy ARCHON+ przygotują listę projektów, spełniających określone kryteria, a następnie prześlą ją e-mailem na wskazany adres.

W ARCHON+ wraz z projektem można kupić w promocyjnej cenie kosztorys budowlany, bazujący na rzeczywistych stawkach krajowych Sekocenbud, który ułatwi pracę podczas przygotowań budowy oraz w trakcie realizacji inwestycji. Wszystkie projekty domów ARCHON+ są zgodne z Warunkami Technicznymi 2021, jednocześnie konstrukcja budynków jest dostosowana do europejskich norm projektowania konstrukcji Eurokod. Projekty można także zamówić w formie zgodnej z Nowym Prawem budowlanym.

Więcej informacji na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje