HomeKONCEPT 31 - nowoczesność i funkcjonalność

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HomeKONCEPT 31 - nowoczesność i funkcjonalność

To dom dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, wygodę i design. Został zaprojektowany po to, aby spełniać nie tylko wymagania i potrzeby, ale i marzenia!

aktualizacja: 2021-05-17 05:55:33

HomeKONCEPT 31 to dom parterowy z dachem wielospadowym, na planie kwadratu. Prostota zachowana jest w geometrycznej bryle, która zachwyca. Całość elewacji jest z betonu architektonicznego z dodatkiem elementów drewnianych i białym akcentem na belkowaniu biegnącym wokół budynku.

Co wyróżnia ten projekt? Po pierwsze, okazałe wejście do budynku, subtelnie skryte za drewnianym belkowaniem. Do tego ciekawie usytuowany garaż nieco wysunięty przed lico budynku. Atutem jest duży taras będący przedłużeniem strefy dziennej. Tutaj taras to miejsce, w którym po prostu trzeba usiąść z filiżanką porannej weekendowej kawy i cieszyć się pięknym widokiem, na świeżym powietrzu.

Od progu HomeKONCEPT 31 wita nas swoją przestronnością. Wchodząc do środka można cieszyć światłem i uporządkowaną przestrzenią. Strefa dzienna to salon połączony z jadalnią i kuchnią. Wystarczą tylko dwa kroki aby znaleźć się na tarasie. Strefa prywatna to trzy przestronne, jasne sypialnie. W tym projekcie architekci HomeKONCEPT zadbali też o cała strefę gospodarczą. Mamy tutaj przewidzianą spiżarnię, kotłownię i pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze, wszystko po to aby żyło się wygodnie.

www.homekoncept.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje