Modułowe punkty szczepień w szpitalu WIM w Warszawie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Modułowe punkty szczepień w szpitalu WIM w Warszawie

Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie przy ul. Szaserów został zaopatrzony w funkcjonalne moduły kontenerowe, które oferują wysokiej jakości infrastrukturę krytyczną do walki z COVID-19. Modular System przy współpracy ze Strabag Polska, zaprojektował i dostarczył w krótkim czasie 83 moduły, z których powstał szpital tymczasowy.

aktualizacja: 2021-04-16 12:43:11

Nowoczesna przestrzeń pozwoli personelowi medycznemu na pracę w bezpiecznych warunkach, a pacjentom zapewni komfort leczenia. Specjalnie stworzone strefy z częścią dekontaminacji oraz system wentylacji, skutecznie chronią przed zakażeniem. Dedykowane pomieszczenia do realizacji szczepień, pozwolą przyspieszyć proces powrotu do sytuacji sprzed pandemii.

Wszędzie, gdzie liczy się czas oraz mobilność w zakresie tworzenia infrastruktury medycznej, rozwiązaniem są moduły kontenerowe Modular System. To już kolejna realizacja w ostatnim czasie.

W IV kwartale 2020 r. płocka spółka dostarczyła 380 modułów do budowy dwóch szpitali tymczasowych w Płocku oraz Ostrołęce. Równocześnie produkowane i dostarczane były zestawy triażowe realizowane dla Agencji Rezerw Materiałowych, które polepszyły warunki wstępnej selekcji pacjentów w blisko 586 szpitalach na terenie całej Polski.

Więcej informacji: modularsystem.pl 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje