Modułowe punkty szczepień w szpitalu WIM w Warszawie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Modułowe punkty szczepień w szpitalu WIM w Warszawie

Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie przy ul. Szaserów został zaopatrzony w funkcjonalne moduły kontenerowe, które oferują wysokiej jakości infrastrukturę krytyczną do walki z COVID-19. Modular System przy współpracy ze Strabag Polska, zaprojektował i dostarczył w krótkim czasie 83 moduły, z których powstał szpital tymczasowy.

aktualizacja: 2021-04-16 12:43:11

Nowoczesna przestrzeń pozwoli personelowi medycznemu na pracę w bezpiecznych warunkach, a pacjentom zapewni komfort leczenia. Specjalnie stworzone strefy z częścią dekontaminacji oraz system wentylacji, skutecznie chronią przed zakażeniem. Dedykowane pomieszczenia do realizacji szczepień, pozwolą przyspieszyć proces powrotu do sytuacji sprzed pandemii.

Wszędzie, gdzie liczy się czas oraz mobilność w zakresie tworzenia infrastruktury medycznej, rozwiązaniem są moduły kontenerowe Modular System. To już kolejna realizacja w ostatnim czasie.

W IV kwartale 2020 r. płocka spółka dostarczyła 380 modułów do budowy dwóch szpitali tymczasowych w Płocku oraz Ostrołęce. Równocześnie produkowane i dostarczane były zestawy triażowe realizowane dla Agencji Rezerw Materiałowych, które polepszyły warunki wstępnej selekcji pacjentów w blisko 586 szpitalach na terenie całej Polski.

Więcej informacji: modularsystem.pl 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje