Pracownik CEMEX Ambasadorem Bezpiecznej Jazdy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Pracownik CEMEX Ambasadorem Bezpiecznej Jazdy

Bezpieczna, bezwypadkowa jazda, brak uszkodzeń auta, brak mandatu oraz solidna i usystematyzowana wiedza z zakresu przepisów ruchu drogowego - te warunki spełnić musieli Ambasadorzy Bezpiecznej Jazdy, wyłonieni w konkursie firmy Arval. Na podium znalazł się pracownik CEMEX Polska Marcin Siekierski.

aktualizacja: 2021-04-15 09:34:58

Konkurs ogłoszony przez Arval Service Lease Polska, lidera wynajmu długoterminowego aut, był przeznaczony dla kierowców wynajmowanych samochodów. Uczestnicy konkursu oprócz spełnienia szeregu różnych wymagań, wzięli również udział w trzech quizach, w których musieli wykazać się wiedzą z zakresu aktualnych przepisów ruchu drogowego.

Do konkursu zgłosiło się niemal 1000 osób, a tytuł Ambasadora Bezpiecznej Jazdy przyznano trzem kierowcom. Wśród wyróżnionych osób znalazł się pracownik CEMEX, Marcin Siekierski, który zajął drugie miejsce.

Jazda samochodem od dzieciństwa była dla mnie pasją. Gdy 20 lat temu wyrobiłem prawo jazdy świat czterech kółek stanął przede mną otworem. Dziś po dwóch dekadach oraz setkach tysięcy przejechanych kilometrów dalej odczuwam dużą satysfakcję prowadząc samochód - powiedział laureat. Dzięki konkursowi zorganizowanemu przez Arval miałem okazję poprawić technikę jazdy i pogłębić wiedzę oraz znajomość przepisów, które cały czas "żyją" i ulegają zmianom - dodaje.

W swojej działalności CEMEX od zawsze stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, a bezpieczna i bezszkodowa jazda są jednym z przykładów dbania o zdrowie i bezpieczeństwo nie tylko pracowników, ale i innych uczestników ruchu drogowego.

Aby być dobrym kierowcą, musimy zwracać uwagę nie tylko na to, jak my sami prowadzimy pojazdy, ale również na to, co w danym momencie robią inni. Sama przyjemność podróży nie może nam przesłaniać ogromnej odpowiedzialności, jaką bierze na siebie każdy uczestnik ruchu drogowego - mówi Marcin Siekierski.

CEMEX Polska dba o bezpieczeństwo kierowców poprzez promowanie 12 Zasad Bezpiecznego Prowadzenia Pojazdów, które dotyczą m.in. kontrolowania stanu prowadzonych pojazdów, czujności na drodze, zapinania pasów czy nieużywania telefonów komórkowych w trakcie podróży. Do innych działań CEMEX w tym obszarze należą: organizacja praktycznych szkoleń z zasad bezpiecznej jazdy, przeprowadzanie audytów kierowców oraz zgłaszanie dobrych i złych zachowań kierowców na drodze.

Firma powiązana:
CEMEX Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje