Zbuduj mały dom parterowy w cenie mieszkania!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Zbuduj mały dom parterowy w cenie mieszkania!

Mieszkanie w bloku, czy własny dom z ogrodem? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób, zastanawiając się nad wyborem idealnego miejsca do życia. A może optymalnym rozwiązaniem będzie budowa domu w cenie mieszkania! W realizacji tego marzenia pomocny będzie odpowiedni projekt domu!

aktualizacja: 2021-04-02 10:45:48

Ciekawą propozycję dla Inwestorów poszukujących projektu niewielkiego domu taniego w budowie przygotowali architekci ARCHON+. To parterowy "Dom w kosaćcach (NA)" o powierzchni 84,28 m2, mieszczący we wnętrzu 4 wygodne pokoje. Budynek wyróżnia się minimalistyczną formą, której wykończenie odpowiada aktualnym trendom, a prosta konstrukcja bryły i dachu umożliwia ekonomiczną realizację inwestycji. Atutem, projektu jest również atrakcyjnie zaprojektowana strefa tarasowa z pergolą i ażurowymi panelami, oferująca mieszkańcom klimatyczną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dom w kosaćcach (NA)
  • powierzchnia domu: 84,28 m2
  • powierzchnia kotłowni: 3,62 m2
  • program użytkowy: 4 pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka, toaleta
  • min. wymiary działki: 20,4 x 15,9 m

Tutaj można sprawdzić aktualne zestawienie kosztów budowy "Domu w kosaćcach (NA)", wg minimalnych i średnich stawek krajowych oraz pozostałe parametry budynku.

Dom w kosaćcach (NA)

W ramach niewielkiego, jednokondygnacyjnego wnętrza zaproponowano bardzo wygodny układ funkcjonalny z czytelnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Odpowiedni układ przeszkleń gwarantuje doskonałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń.

Część dzienna to otwarta przestrzeń, w której mamy do dyspozycji wygodny salon z narożną sofą, jadalnię z rozkładanym stołem oraz funkcjonalną kuchnię, z centralnie wkomponowaną wyspą i przyległą spiżarnią.

Dom w kosaćcach (NA)

Możliwości aranżacyjne i nowoczesny charakter wnętrza "Domu w kosaćcach (NA)" doskonale oddają przygotowane wizualizacje. Wspaniale prezentują się ściany wykończone dekoracyjnym betonem, który ocieplono drewnem, jakim wykończona została zabudowa kuchenna. Wyrazisty akcent wprowadza również kolor wypoczynkowej sofy. Walory estetyczne całej przestrzeni podnoszą przeszklenia, a widok na ogród uatrakcyjnia rodzinny wypoczynek.

Przy wyspie kuchennej przewidziano dodatkowe miejsce do jedzenia oraz wygodny blat do pracy. Strefa zmywania zlokalizowana została przy oknie, a drzwi do spiżarni ujednolicono kolorystycznie z zabudową.

Dom w kosaćcach (NA)

Położona w drugiej części domu strefa nocna oferuje domownikom komfortowe warunki do zacisznego wypoczynku. Zaprojektowano tutaj trzy ustawne sypialnie, wśród nich pokój rodziców posiada bezpośredni dostęp do tarasu i ogrodu. W każdym pokoju jest wystarczająco dużo powierzchni na wygodne łóżko, miejsce do pracy lub nauki oraz do przechowywania. W naturalnie doświetlonej łazience można zastosować wygodny program funkcjonalny z wanną, prysznicem i zestawem umywalek.

Pełne informacje o projekcie można sprawdzić na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje