Minimalizm w najlepszym wydaniu - poznaj HomeKONCEPT 91

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Minimalizm w najlepszym wydaniu - poznaj HomeKONCEPT 91

Prosta bryła z geometrycznymi wycięciami, stonowane barwy na elewacji ocieplone naturalnym drewnem i panoramiczne przeszklenia. Te elementy tworzą genialną bryłę domu niezwykle przytulnego dla domowników i atrakcyjnego dla zerkających w jego kierunku przechodniów.

aktualizacja: 2021-03-25 04:48:13

Opisując HomeKONCEPT 91 jest kilka szczególnych cech, o których po prostu trzeba wspomnieć. Jedną z nich jest oryginalna aranżacja dachu. Dach i cała ścianka kolankowa zostały pokryte panelami karo z blachy tytanowo cynkowej. Dzięki temu patrząc na dach mamy niesamowity efekt "wow". Genialne rozwiązanie jest również na bramie do dwustanowiskowego garażu – tworzy ona spójną całość z drewnianym "momentem" na elewacji. Niezaprzeczalny urok ma w sobie taras w kształcie litery L, który pełni także funkcję letniej kuchni i jadalni pod chmurką. Będący przedłużeniem wnętrza domu, genialnie wpisuje się w aranż jego wnętrz - jasnych, neutralnych, z naturalnymi materiałami i dodatkami.

Wnętrze domu jest tak jak elewacja i bryła, przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Na parterze znajdziemy reprezentacyjną strefę dzienną (salon, jadalnię i kuchnię ze spiżarnią), ogólną łazienkę, dodatkowy pokój, garderobę i wiatrołap. Na poddaszu, architekci HomeKONCEPT, zaplanowali rodzinny odpoczynek w prywatnych sypialniach (z przewidzianym miejscem do pracy czy nauki, a jedna z własną garderobą). Mieszkańcy HomeKONCEPT 91 zaznają również domowego relaksu w łazience czy spędzą romantyczny wieczór na intymnym tarasie - zaaranżowanym przy każdej z sypialni.

HomeKONCEPT 91 to przykład funkcjonalnej nowoczesności w najlepszym stylu. W ścianach tego domu swoje miejsce odnajdzie rodzina z minimalistycznym podejściem do życia - pięknego życia.

Dowiedz się więcej: https://www.homekoncept.com.pl/

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje